گران‌ ترین قبض موبایل در تاریخ آمریکا چه مقدار است؟

گران‌ ترین قبض موبایل در تاریخ آمریکا چه مقدار است؟
شاید همیشه بعد از صحبت‌های بسیار زیاد و استفاده از خط گوشی هوشمند خود، فکر کنید که مبلغ زیادی را در انتهای ماه پرداخت می‌کنید. البته بهتر است کمی صبر کنید، زیرا با دیدن عدد گران‌ترین قبض موبایل در تاریخ آمریکا، احتمالا هوش از سرتان خواهد پرید. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
ممکن است بارها و بارها با مشاهده قبض موبایل در انتهای ماه، با شوک بزرگی مواجه شده‌ باشیم. درواقع بسیاری از ما سعی می‌کنیم با استفاده کم‌تر از موبایل و البته کمترین استفاده ممکن از اینترنت دیتا (Data) در گوشی‌های هوشمند، مبلغ قبض را به پایین‌ترین حد ممکن برسانیم. اما گران‌ترین قبضی که تاکنون در کشور آمریکا ثبت شده، چه قیمتی است؟ به نظر می‌رسد گران‌ترین قبض صادر شده در آمریکا، متعلق به سلینا آرونز (Celina Aarons) از کالیفرنیای جنوبی باشد، فردی که در یکی از ماه‌های استفاده از خط خود، قبض 201,000 دلاری (دویست و یک هزار دلار) را از شرکت تی-موبایل (T-Mobile) دریافت کرد.اما چنین چیزی چگونه ممکن است؟ درواقع موضوع به دو برادر سلینا مربوط می‌شود. این دو نفر، از زمان تولد ناشنوا بوده‌اند. پس به‌جز استفاده از پیام متنی (SMS) هیچ راه ارتباطی از راه دور برای آن‌ها وجود نداشته است. درنتیجه سلینا به‌صورت مداوم با برادران خود از طریق ارسال پیام صحبت می‌کند. اما سفر دوهفته‌ای او به کانادا و ارسال 2000 پیام کوتاه از آن کشور، در کنار فرستادن فایل‌های ویدئویی زیاد، باعث می‌شود تا چنین قبضی برای او صادر شود.

البته شرکت T-Mobile با اطلاع از موضوع و متوجه شدن شرایط سلینا، مبلغ 198,500 دلار از این بدهی را بخشید. این یعنی سلینا فقط باید 2500 دلار از این بدهی را به اپراتور خود پرداخت کند. بهتر است شما هم درهنگام استفاده از تلفن خود مراقب باشید، چراکه اگر در استفاده از آن دقت نکنید، ممکن است به رکورددار بعدی قبض در جهان تبدیل شوید و میهمان تیتر بعدی خبر ما باشید!


منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (1 عدد)

ثبت پاسخ مهمان چهارشنبه 1 اردیبهشت 1395
بهتر است شما هم درهنگام استفاده از تلفن خود مراقب باشید، چراکه اگر در استفاده از آن دقت نکنید، در ایران خبری از بخشیدن هزینه در کار نیست و فکر کنم باید کل 201000 رو پرداخت کنیددرسته t-mobile به خاطر شرایط این فرد و برادرانش این مبلغ رو بخشید ولی اینجا از این خبرا نیست پس مواظب باشید که میهمان تیتر بعدی خبر ما نباشید!
دو خط آخر باید اینجوری می بود

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر