گردش در Batcave جدید بتمن با گوگل مپ!

گردش در Batcave جدید بتمن با گوگل مپ!
همانطوری که می‌دانید با ساخت هر فیلم جدید از بتمن، مخفیگاه معروف او یا همان Batcave نیز به روز می‌شود. حتی اگر از بتمن و کاراکتر او خوشتان نیاید بدون‌شک از گردش در مخفیگاه زیرزمینی بروس وین لذت خواهید برد. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
یکی از موردانتظارترین فیلم‌های سینمایی سال جاری میلادی، فیلم در حال اکران Batman vs. Superman است. نقش بروس وین جدید بر عهده بن افلک قرار گرفت و با تغییر بازیگر به یک Batcave جدید نیاز داریم. احتمالا می‌توانید حدس بزنید که Batcave پر از گجت‌های پیشرفته و وسایل نقلیه بتمن مانند بت‌موبیل است.

حالا شرکت گوگل با همکاری Warner Bros-استودیو سازنده فیلم-Batcave را به بخش Street View گوگل مپ آورده است. با کلیک روی لینک می‌توانید در Batcave جدید بتمن گردش کنید. البته گجت‌ها و تجهیزات بتمن در مخفیگاه او وجود دارند و حتی می‌توانید اطلاعاتی از گذشته بتمن در Batcave پیدا کنید.

با گردش در Batcave شما هم تایید می‌کنید که Warner Bros یک مخفیگاه عالی برای بتمن ساخته است، احتمالا از این Batcave جدید در فیلم‌های بعدی بتمن استفاده خواهد شد. در حال حاضر ساخت دو فیلم درباره Justice League تایید شده است و بتمن هم در این فیلم‌ها حضور دارد. در نتیجه ساخت چنین مخفیگاه عظیمی برای بتمن عجیب نیست.
منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر