گزارشی کوتاه درباره برنامه های اپل برای اپل واچ

گزارشی کوتاه درباره برنامه های اپل برای اپل واچ
با توجه به اهمیت مدل جدید آیفون، اکثر اخبار کمپانی اپل و شایعات پیرامون آن، درباره آیفون بوده است و خبر چندانی از اپل واچ 2 در دسترس نیست. اما به تازگی، مینگ چی کو، تحلیل‌گر مسائل اپل، اخبار جدیدی را از این ساعت هوشمند به اشتراک گذاشته است. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
شاید درباره مدل بعدی آیفون، اطلاعات زیادی در دست داشته باشیم، اما درباره مدل جدید اپل واچ، که دو سال از عرضه مدل اولیه آن می‌گذرد، اطلاع چندانی نداریم. به تازگی، تحلیل‌گر مسائل اپل، مینگ چی کو (Ming-Chi Kou)، گزارشی درباره اپل واچ 2 و برنامه‌های اپل درباره این ساعت هوشمند نوشته است.

در واقع، اپل، برای سال 2016، دو ساعت هوشمند در دست ساخت دارد. یکی از این دستگاه‌ها، اپل واچ 2 است که همان طراحی کلی اپل واچ را دارد، اما مشخصات آن، نسبت به اپل واچ، پیشرفت داشته‌اند. اپل واچ 2، شامل ویژگی‌هایی چون GPS، فشار سنج، نمایشگر نازک‌تر و یک پردازنده سریع‌تر 16نانومتری ساخت TSMC است. آقای کو مدعی است که به دلیل احتیاج به نیروی بیشتر برای پشتیبانی از این ویژگی‌ها، اپل نتوانسته از ضخامت دستگاه خود بکاهد.دومین ساعت هوشمند اپل برای سال 2016، در واقع، نسخه بهبود یافته اپل واچ است و ویژگی‌های جدید اپل واچ 2 را نخواهد داشت و قیمت آن نیز کمتر خواهد بود.
سال دیگر نیز، نسخه‌ای مشابه از اپل واچ، این بار مجهز به تکنولوژی LTE عرضه خواهد شد و در سال 2018، اپل واچ تحت تغییرات عمده‌ای در طراحی قرار خواهد گرفت.

با توجه به این که در ماه سپتامبر، اپل از مدل جدید آیفون رونمایی خواهد کرد، انتظار می‌رود که در همان مراسم نیز، از مدل جدید اپل واچ، رونمایی شود.

منبع: The Verge
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر