گزارش ایجاد وقفه‌های طولانی و هنگ‌کردن‌های پی‌درپی در گلکسی نوت 8 سامسونگ

گزارش ایجاد وقفه‌های طولانی و هنگ‌کردن‌های پی‌درپی در گلکسی نوت 8 سامسونگ
آن‌طور که از شواهد امر پیداست پیکسل 2 و پیکسل 2 ایکس ال، پرچمدارهای جدید شرکت گوگل تنها گوشی‌های مدرنی نیستند که کاربرانشان را با مشکلات عجیب و غریب روبرو کرده‌اند و گلکسی نوت 8 به عنوان پرچمدار سامسونگ نیز از این قافله عقب نمانده است.
  • جدیدترین بازی ها
بر اساس گزارش‌های جدید، کاربران گلکسی نوت 8 سامسونگ با مشکلات عجیبی در استفاده از این پرچمدار جدید دست و پنجه نرم‌ می‌کنند. به بیان دقیق‌تر، چند کاربر از مشکل هنگ کردن و ایجاد وقفه‌های ناگهانی در اجرای عملکردها و برنامه‌های مختلف خبر داده‌اند. 

نکته قابل توجه اینکه علی‌رغم بهره‌مندی این پرچمدار از مشخصات سخت‌افزاری سطح بالا، این وقفه‌ها در مواردی نظیر باز کردن برنامه دسترسی به لیست مخاطبان، شماره گرفتن با دستگاه یا حتی ارسال و دریافت پیامک مشاهده می‌شود. این مشکل تا حدی جدی است که کاربران چاره‌ای به جز مجبورکردن گوشی به ریبوت شدن نخواهند داشت. کاربران راهکارهای مختلفی نظیر حذف اپلیکیشن‌ها، پاک کردن حافظه کش و حتی بازگشت به تنظیمات کارخانه را برای رفع این مشکل امتحان کرده‌اند و هیچ یک از این راهکارها جوابگو نبوده‌اند. 
این مشکل در محصولات منطقه‌ای خاص محدود نشده و کاربران از اروپا تا ایالات متحده آمریکا، چنین مواردی را گزارش کرده‌اند. مسئولان سامسونگ هنوز اظهار نظری در این خصوص نداشته‌اند. 

منبع: Neowin
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر