گزارش مالی جدید الکترونیک آرتز و اشاره به انتشار Battlefield جدید در سال جاری

گزارش مالی جدید الکترونیک آرتز و اشاره به انتشار Battlefield جدید در سال جاری
الکترونیک آرتز به تازگی با انتشار گزارش مالی جدید خود، علاوه بر انتشار آمار فروش عناوین منتشر شده جدید، خبر از انتشار قسمت بعدی Titanfall و Battlefield در سال جاری مالی خود داد.
  • جدیدترین بازی ها
با توجه به بیانیه رسمی الکترونیک آرتز، یک Battlefield ساخت استودیو DICE برای تعطیلات سال 2016 میلادی در نظر گرفته شده است. الکترونیک آرتز همچنین قول یک «تجربه» جدید از Titanfall را داده است و ساخت نسخه جدید بازی به صورت رسمی تایید شد. مدیران ارشد این شرکت از فوق‌العاده بودن نسخه جدید می‌گویند. الکترونیک آرتز در گزارش سال مالی جدید خود می‌گوید:

« ‌فصل اول مالی، با انتشار بازی نوآورانه و جذاب Mirror’s Edge Catalyst از استودیو DICE آغاز می‌شود. لاین-آپ فوق‌العاده‌ای از عناوین EA Sports برای سال آینده در حال توسعه هستند و ما با امید فراوان به زودی از این تجربیات جدید در ماه‌های آینده رونمایی می‌کنیم. یک بازی Battlefield کاملاً جدید از استودیو DICE در تعطیلات منتشر می‌شود. ما همچنین از یک تجربه‌ی جدید در Titanfall ساخت استودیو Respawn هیجان‌زده هستیم – و البته، Mass Effect Andromeda از تیم BioWare در سال جاری مالی منتشر خواهد شد.»الکترونیک آرتز همچنین تا پایان فصل مالی سال 2015 میلادی به درآمدی معادل 1.07 میلیارد دلار دست پیدا کرد؛ آماری که از کاهش درآمد شرکت نسبت به درآمد 1.126 میلیارد دلاری سال 2014 میلادی خبر می‌دهد. ممکن است درآمد الکترونیک آرتز رو به کاهش باشد، اما این شرکت به رکورد فروشی معادل 889 میلیون دلار در سال گذشته رسید.

به لطف بازی‌هایی مانند Madden NFL 16 و FIFA 16، الکترونیک آرتز ناشر شماره اول بازی برای کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 در کشورهای غربی لقب می‌گیرد. در پایان توجه شما را به تعدادی آمار مرنبط با فصل سوم مالی الکترونیک آرتز جلب می‌کنیم:

•    بازگشت ریبوت Need for Speed نزدیک به دو برابر نسخه‌ی پیشین، Need for Speed: Rivals، در فصل سوم مالی بازیکن فعال جذب کرده است.
•    بازیکنان بیش از 150 میلیون ساعت در بازی‌های Battlefield 4 و Battlefield Hardline با یکدیگر رقابت کردند.
•    تعداد مشترکین بازی Star Wars: The Old Republic به بالاترین میزان پس از سه سال رسید.
•    تعداد بازیکنان ماهانه فعال Madden NFL Mobile 50 درصد بیشتر از سال 2014 شد.

منبع: VG247
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر