گزارش ‌های جدید از نسل بعدی اپل واچ می‌ گویند

گزارش ‌های جدید از نسل بعدی اپل واچ می‌ گویند
همان‌طور که بسیاری از ما انتظار داریم، اپل به‌زودی نسل بعدی گجت‌های پوشیدنی اپل واچ را معرفی می‌کند. اما موضوعی که می‌تواند جالب‌توجه باشد، ویژگی‌هایی است که این دستگاه با خود به همراه خواهد داشت. با نقدستان همراه باشید تا جدیدترین شایعه از نسل بعدی اپل واچ را بررسی کنیم.
  • جدیدترین بازی ها
بر اساس گزارش‌های موجود، ممکن است اپل واچ (Apple Watch) زودتر از زمانی که انتظار داشتیم معرفی شود. پیش‌ از این تصور می‌شد که نسل بعدی این گجت پوشیدنی، در ماه سپتامبر سال جاری میلادی و در کنار معرفی آیفون 7 و آیفون 7 پلاس معرفی شود. اما اکنون تحلیل‌گران معتقد هستند که نسل بعدی اولین گجت پوشیدنی اپل، در رویداد WWDC معرفی خواهد شد.

در اسنادی که توسط Brian White از شرکت Drexel Hamilton فاش شده است، وی از نسل بعدی اپل واچ می‌گوید. همچنین به این نکته اشاره می‌کند که نسل بعدی این محصول، احتمالا باریک‌تر از نسخه فعلی خواهد بود:

درنهایت به این بخش می‌رسیم که اپل واچ بعدی، به همراه آیفون 7 و در ماه سپتامبر معرفی نمی‌شود؛ بلکه این موضوع در دو الی سه ماه آینده رخ می‌دهد. درواقع باور داریم که رونمایی از این محصول، در رویداد WWDC اپل رخ می‌دهد. همچنین باور داریم که اپل واچ 2، از نسل فعلی این محصول به میزان 20 الی 40 درصد باریک‌تر خواهد بود.پیش از این بسیاری از افراد انتظار داشتند تا نسل بعدی اپل واچ، در رویداد معرفی آیفون اس‌ای (iPhone SE) و آیپد پرو 9.7 اینچی (iPad Pro 9.7) از راه برسد. اما این موضوع تحقق نیافت و حضور اپل واچ در این مراسم، تنها به معرفی چند بند جدید برای نسل فعلی این ساعت هوشمند ختم شد.

اما موضوع اینجا است که تقریبا یک سال از عرضه اپل واچ می‌گذرد. پس بی‌شک دیگر وقت معرفی یک محصول جدید در این حوزه فرا رسیده است. معرفی سخت‌افزار جدید در WWDC، موضوع بی‌سابقه‌ای نیست؛ اما اپل همیشه سعی کرده تا سخت‌افزارهای جدید را در رویدادهای اختصاصی معرفی کند.

باید تا روز برگزاری این رویداد منتظر ماند و شاهد فاش‌شدن جزئیات بیشتری از نسل بعدی اپل واچ بود. نظر شما چیست؟ آیا اپل واچ توانسته نظر شما را به خود جلب کند؟ به نظر شما، نسل بعدی این ساعت هوشمند چه ویژگی‌های جدیدی را با خود به همراه دارد؟


منبع: TheNextWeb
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر