گزارش: تمرکز سامسونگ در سال بعد بر روی دستگاه‌های ارزان‌قیمت خواهد بود

گزارش: تمرکز سامسونگ در سال بعد بر روی دستگاه‌های ارزان‌قیمت خواهد بود
سال 2015، که به آرامی درحال پایان یافتن است، سال بسیار خوبی برای سامسونگ بود. این شرکت توانست با عرضه محصولاتی در گروه دستگاه‌های میان رده، سود خوبی را به دست آورد. اکنون به نظر می‌رسد آن‌ها قصد دارند در سال 2016 نیز تمرکز خود را بر روی این گروه قرار بدهند.
  • جدیدترین بازی ها
بر اساس گزارش موجود، به نظر می‌رسد سامسونگ قصد دارد تا در سال بعدی، تمرکز خود را از روی دستگاه‌های رده بالا بردارد و در عوض بر روی محصولات میان رده و پایین رده تمرکز کند. بر اساس صحبت‌های یکی از همکاران نامشخص سامسونگ با Korea Times، سامسونگ قصد دارد در سال بعد عرضه گوشی‌های هوشمند خود را به میزان 12 درصد کاهش بدهد. با توجه به این آمار، باید انتظار عرضه 420 الی 430 میلیون دستگاه از سوی سامسونگ در سال بعد را داشته باشیم.

همچنین در ادامه این گزارش بیان می‌شود که اتفاقات بسیار بزرگی برای دو سری گلکسی A و گلکسی J در سال 2016 رخ خواهد داد. اگر چه با این وجود به نظر می‌رسد سامسونگ هنوز هم از پرچمداران جدید خود انتظارات بسیار بالایی دارد؛ چرا که آن‌ها عقیده دارند دو دستگاه گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج می‌تواند به این شرکت در باقی ماندن به عنوان تولید کننده برتر در بازار کمک کند.بنیان تحقیقاتی Bernstein Research در اینباره می‌گوید:
«سری میان رده گلکسی A و سری پایین رده گلکسی J در بخش عرضه برای بازار، رشد بسیار خوبی داشته‌اند. در ابتدا تصور می‌شد سامسونگ در بازار دستگاه‌های میان رده و پایین رده، سودی رقابتی را به دست می‌آورد؛ اما ارقام واقعی ما را شگفت زده کردند.»

اگر چه در این گزارش به کاهش تولید گوشی‌های هوشمند توسط سامسونگ اشاره می‌شود، این به معنی کاهش تقاضا برای محصولات سامسونگ نخواهد بود؛ بلکه به عقیده Korea Times، بازار جهانی گوشی‌های هوشمند با کمی کاهش در بخش فروش مواجه شده است. پس درواقع می‌توان نتیجه گرفت که این موضوع تنها به شرکت سامسونگ مرتبط نیست.

منبع: Phonearena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر