گزارش: قیمت خودرو اپل 75 هزار دلار خواهد بود

گزارش: قیمت خودرو اپل 75 هزار دلار خواهد بود
مدتی است که شایعاتی مبنی بر تلاش‌های اپل برای ساخت خودرو برقی به گوش می‌رسد. وقتی اینگونه شایعات پخش شود، همواره افرادی سعی می‌کند قیمت احتمالی محصولات آینده را پیش‌بینی کنند. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
شاید هنوز اپل تصمیم قطعی برای ساخت خودرو برقی نگرفته باشد و چیزی از مشخصات فنی چنین خودرویی ندانیم. اما این از گمانه‌زنی کارشناسان در مورد خودرو اپل جلوگیری نمی‌کند، زیرا اپل همواره مرکز توجه شایعات است.

 محصولات اپل همیشه گران‌قیمت هستند و حتی خودرو چنین شرکتی نیز استثنا نخواهد بود. با توجه به گزارش جین مونستر از کارشناسان حوزه فناوری، پس از انجام مصاحبه با تعدادی از طرفداران اپل درباره قیمت احتمالی خودرو برقی اپل؛ او به یک قیمت 75 هزار دلاری می‌رسد.

این قیمت فاصله زیادی با قیمت 55 هزار دلاری که سال گذشته توسط گروهی از کارشناسان تخمین زده شده بود دارد. آقای مونستر علاوه بر تخمین قیمت خودرو اپل می‌گوید، این خودرو احتمالا بین سال‌های 2019 تا 2020 وارد بازار خواهد شد. او ادعا می‌کند با بررسی بازار خودرو به این نتیجه رسیده است.

هرچند ایده خودرو برقی ساخت شرکت اپل عجیب و غیرمنطقی به نظر می‌رسد، اما وقتی شایعاتی درباره محصول آینده اپل پخش می‌شوند باید انتظار واقعی بودن شایعات را داشته باشیم. به نظر شما ایده ساخت خودرو برقی توسط اپل تا چه حد امکان‌پذیر خواهد بود؟
منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر