گزینه‌های جایگزین Adblock برای جلوگیری از نمایش تبلیغات آنلاین

گزینه‌های جایگزین Adblock برای جلوگیری از نمایش تبلیغات آنلاین
توسعه‌دهندگان Adblock اخیرا تصمیم به تغییر سیاست خود گرفته‌اند و برخی از آگهی‌ها که با عنوان "تبلیغات قابل قبول" از آن‌ها یاد می‌شود را پیش روی کاربران قرار می‌دهند. با این تفاسیر، به‌نظر می‌رسد کاربران برای مدیریت آگهی‌های آنلاین باید به دنبال گزینه‌های جایگزین باشند.
  • جدیدترین بازی ها
افزونه Adblock مدت‌ها است که به اولویت اول کاربران برای جلوگیری از نمایش تبلیغات در فضای آنلاین تبدیل شده است. با استفاده از این افزونه، نمایش تبلیغات در وب‌سایت‌ها به‌طور کامل متوقف شده و همین امر به بارگذاری سریع‌تر صفحات و البته جلوگیری از نمایش محتویات اضافی منجر شده است. با وجود این، توسعه‌دهندگان Adblock اخیرا تصمیم به تغییر سیاست خود گرفته‌اند و برخی از آگهی‌ها که با عنوان "تبلیغات قابل قبول" از آن‌ها یاد می‌شود را پیش روی کاربران قرار می‌دهند. با این تفاسیر، به‌نظر می‌رسد کاربران برای مدیریت آگهی‌های آنلاین باید به دنبال گزینه‌های جایگزین باشند.

uBlock Origin

uBlock یکی از بهترین گزینه‌های جایگزین برای Adblock به حساب می‌آید. این گزینه کاملا رایگان بوده و در مقایسه با Adblock به منابع سیستمی محدودتری هم نیاز دارد. در صورتی که از لپ‌تاپ یا کامپیوتر‌های قدیمی‌ استفاده می‌کنید، پیشنهاد می‌کنیم برای یک‌بار هم که شده uBlock Origin را امتحان کنید.

اپرا
اپرا یکی از بهترین مرورگرهای اینترنتی است که قابلیت‌های ویژه‌ای را هم پیش روی کاربران قرار می‌دهد. این مرورگر از نظر ظاهر و رابط کاربری، بی‌شباهت با مرورگر کروم نیست و بارگذاری صفحات اینترنتی را نیز با سرعت بالایی امکان‌پذیر می‌سازد. یکی از قابلیت‌های کاربردی مرورگر اپرا، توانایی آن در جلوگیری از نمایش تبلیغات است.

Ghostery
Ghostery افزونه محبوب ویژه مرورگرهای اینترنتی است که تاکنون بیش از 50 میلیون دانلود برای آن به‌ثبت رسیده است. این افزونه کاملا رایگان بوده و از نمایش قسمت اعظمی از تبلیغات آنلاین جلوگیری می‌کند. تنها نقطه ضعف Ghostery استفاده نسبتا زیاد آن از منابع سیستمی است.

Disconnect
Disconnect از جمله ابزارهای کاربردی است که به پیمایش امن در فضای وب کمک می‌کند. این ابزار توسط توسعه‌دهندگان سابق شرکت گوگل طراحی شده و به‌طور رایگان پیش روی کاربران قرار گرفته است. علاوه بر بهبود امنیت کاربر در محیط آنلاین، جلوگیری از نمایش تبلیغات نیز از جمله کاربردهای این ابزار محبوب است.

Privacy Badger
این افزونه ویژه مرورگر کروم نیز امنیت کاربر را در محیط وب تامین می‌کند. دانلود این افزونه رایگان بوده و علاوه بر مسدود کردن نمایش تبلیغات، از رهگیری فعالیت‌های کاربر توسط وب‌سایت‌ها و سرویس‌های آنلاین جلوگیری می‌کند.

منبع: maketecheasier
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (1 عدد)

ثبت پاسخ مهمان شنبه 24 مهر 1395
adguard عالیه

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر