گلکسی نوت 7 بهترین نمایشگر را در میان گوشی های هوشمند دارد

گلکسی نوت 7 بهترین نمایشگر را در میان گوشی های هوشمند دارد
شرکت Display Mate، در سال‌های گذشته، نمایشگر گوشی‌های سری گلکسی S و گلکسی نوت را به عنوان بهترین نمایشگرهای گوشی‌های هوشمند معرفی کرده بود. با توجه به رونمایی از گلکسی نوت 7، این شرکت بار دیگر به تمجید از سامسونگ پرداخته است. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
بنا به اظهارات وبسایت شرکت Display Mate، نمایشگر گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی نوت 7، بهتری نمایشگر در یک گوشی هوشمند است.
شرکت Display Mate، به دلیل آزمایش‌های فراگیر و مفصلی که برای تشخیص کیفیت نمایشگر انجام می‌دهد معروف است و معمولا، اظهارات آن درباره محصولات گلکسی خبرساز می‌شود. در سال 2014، این کمپانی اعلام کرد که نمایشگر گلکسی S5، بهترین نمایشگر موجود در بازار است و چند ماه بعد، پس از عرضه گلکسی نوت 4، نمایشگر این گوشی را بهترین نمایشگر اعلام کرد. این اتفاق، برای گلکسی S6 و گلکسی نوت 5 نیز رخ داد.

پس انتخاب شدن نمایشگر گلکسی نوت 7 به عنوان بهترین نمایشگر یک گوشی هوشمند از سوی Display Mate، چندان جای تعجبی ندارد. دکتر ریموند سونیرا، رئیس شرکت Display Mate، نمایشگر گلکسی نوت 7 آن‌چنان چشمگیر است که می‌توان آن را متعلق به آینده دانست.

«از آن‌جایی که سری نوت همیشه در تکنولوژی نمایشگر سرآمد بوده، باید نام گوشی گلکسی نوت 7 را نوت 8 می‌گذاشتند تا همخوانی بیشتری با گلکسی نوت 8 داشته باشد.»
تحلیل‌ها نشان می‌دهد که نمایشگر نوت 7، عملکرد بهتری از نوت 5 و گلکسی S7 در تمام آزمون‌ها دارد. با 1000 نیت، روشنایی نمایشگر گلکسی نوت 7، از سایر گوشی‌های هوشمند بیشتر است و مقدار انعکاس این نمایشگر نیز 4.6% است که از جمله کمترین مقادیر ثبت شده توسط Display Mate محسوب می‌شود.
آقای سونیرا معتقد است به دلیل داشتن ویژگی‌هایی چون حالات رنگ، طیف رنگ و سنسورهای امبینت دوگانه، این نمایشگر برای استفاده در زیر نور آفتاب، ایده‌آل است.تلاش‌های سامسونگ برای بهبود تکنولوژی سوپر آمولد نه تنها به سود کاربرانی است که گوشی‌های سامسونگ را خریداری می‌کنند، بلکه تأثیر زیادی نیز بر بازار گوشی‌های هوشمند دارد. با وجود اینکه تکنولوژی OLED در ابتدای کار خود به خاطر عدم دقت در رنگ‌پردازی و تیرگی نسبی مورد انتقاد قرار گرفت، امروزه در اکثر گوشی‌های هوشمند دیده می‌شود.

حتی شایعه شده است که اپل نیز در محصولات آینده خود از این تکنولوژی استفاده خواهد کرد که می‌تواند خبر خوبی برای سامسونگ، به عنوان تولید کننده این نمایشگرها باشد. نظر شما درباره تکنولوژی OLED چیست؟

منبع: Android Authority
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر