گلکسی S7 با طعم بتمن!

گلکسی S7 با طعم بتمن!
در اختیار داشتن نسخه‌های ویژه از یک گوشی هوشمند، می‌تواند بسیار جالب باشد. اکنون سامسونگ تصمیم گرفته تا جدیدترین پرچم‌دار خود، یعنی گوشی گلکسی S7 Edge را با پوشش جدیدی عرضه کند که احتمالا حال و هوای بتمن را به خود خواهد گرفت. با نقدستان همراه باشید تا این موضوع را بیشتر بررسی کنیم.
  • جدیدترین بازی ها
سامسونگ معمولا به عرضه نسخه‌های خاص و البته ویژه از محصولات خود، عادت دارد. سال گذشته، این شرکت نسخه ویژه آیرون من را برای گوشی گلکسی S6 Edge عرضه کرد؛ محصولی که نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کرد. از سویی دیگر، این شرکت تصمیم گرفت تا نسخه الماس از ساعت Gear S2 را برای مشتریان خاص عرضه کند. اما اکنون، با توجه به تیزری که در حساب کاربری توئیتر این شرکت منتشر شده، احتمالا باید در انتظار نسخه‌ای خاص از گلکسی S7 Edge باشیم.اگر به تصویر منتشرشده از سوی سامسونگ نگاهی داشته باشید، به راحتی متوجه خواهید شد که این نسخه ویژه، با تم شخصیت بتمن و البته دنیای قهرمانان کامیک‌های DC خواهد بود. در کنار طراحی ویژه، این نسخه احتمالا با ویژگی‌های مشابه با دنیای بتمن، لوازم جانبی اختصاصی و البته وسایل مشابه عرضه می‌شود. یکی از این وسایل، می‌تواند شارژر بی‌سیم این محصول باشد که تم بمتن را به خود خواهد گرفت. درواقع نباید فراموش کرد که سامسونگ با عرضه گوشی گلکسی S6 Edge، دقیقا چنین کاری را انجام داد.

در حال حاضر اطلاع نداریم که چه تعداد از این محصول ساخته خواهد شد؛ اما شکی نیست که تعداد آن یک عدد 4 رقمی است. انتظار داریم سامسونگ به‌زودی جزئیات بیشتری را از قیمت و محل در دسترس بودن این محصول اعلام کند.

منبع: PhoneArena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر