گوشیهای انعطاف ‌پذیر سامسونگ و الجی سال جاری عرضه می شوند

گوشیهای انعطاف ‌پذیر سامسونگ و الجی سال جاری عرضه می شوند
گزارش‌های جدید حکایت از آن دارد که سامسونگ و ال‌جی در سال جاری میلادی گوشی‌های انعطاف‌پذیر خود را به بازار عرضه خواهند کرد.
  • جدیدترین بازی ها
به گزارش وب‌سایت Theinvestor، شرکت سامسونگ قصد دارد اولین گوشی انعطاف‌پذیر یا همان تاشدنی جهان را تا سه‌ماهه سوم سال جاری میلادی به بازار عرضه کند. این گوشی هوشمند که در برخی موارد با عنوان Galaxy X از آن یاد می‌شود در قالب تعداد محدود یعنی 100 هزار دستگاه به مرحله تولید خواهد رسید.
این در حالی است که از مدت‌ها پیش خبرهایی در خصوص تولید چنین محصولی از سوی سامسونگ، ال‌جی و دیگر شرکت‌های مطرح این بازار به گوش می‌رسید. با وجود این، حتی پیشرفت‌های بدست آمده در حوزه تکنولوژی هم نتوانسته این محصولات را از مرحله تئوری و ایده خارج ساخته و به مرحله عمل برساند. این در حالی است که به‌نظر می‌رسد شرایط یادشده در سال 2017 میلادی تغییر خواهد کرد. استناد ما به منابعی است که توسط روزنامه The Korea Herald به آن‌ها اشاره شده است. بر این اساس، به‌نظر می‌رسد سامسونگ گوشی هوشمندی با صفحه‌نمایش تاشو به سمت بیرون را به بازار عرضه خواهد کرد که وقتی بازشود به تبلتی 7 اینچی تبدیل می‌شود.

بر اساس گزارش‌های همین منبع مطلع، سامسونگ در حال حاضر هم گوشی هوشمندی را با صفحه‌نمایش تاشو و مطابق با طرحی که در پتنت گلکسی ایکس دیده بودیم توسعه داده است. به‌نظر می‌رسد یکی از موانع جدی بر سر راه تولید و عرضه چنین محصولی، هزینه‌های تولید، بازاریابی و سود حاصل از فروش آن خواهد بود. نکته قابل توجه اینکه گزارش‌های مشابهی هم از ورود ال‌جی به این سطح از بازار و با هدف تولید 100 هزار دستگاه گوشی قابل انعطاف تا پایان سال جاری به گوش می‌رسد. ال‌جی توسعه این پروژه را از دو تا سه سال پیش آغاز کرده و گفته می‌شود از تکنولوژی پیشرفته‌تری در مقایسه با سامسونگ استفاده می‌کند. حتی انتظار می‌رود ال‌جی صفحه‌نمایش‌های خمیده را برای شرکت‌های دیگر نظیر اپل، هواوی و گوگل هم تامین کند.

منبع: Theinvestor
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر