گوشی اندرویدی بعدی بلک‌بری قیمت کمتری خواهد داشت

گوشی اندرویدی بعدی بلک‌بری قیمت کمتری خواهد داشت
همه ما می‌دانیم که شرکت بلک‌بری قصد دارد در آینده‌ای نزدیک، به ساخت و عرضه گوشی‌های جدید اندرویدی بپردازد. اما به نظر می‌رسد محصول بعدی آن‌ها، قیمت پایین‌تری خواهد داشت.
  • جدیدترین بازی ها
چندی پیش بود که بلک‌بری گوشی هوشمند پریو را روانه بازار کرد؛ محصولی که اولین استفاده این شرکت از سیستم عامل اندروید بود. با عرضه این محصول، به نظر می‌رسد کاربران تا اندازه زیادی از آن رضایت داشته باشند؛ زیرا به نظر می‌رسد این دستگاه حتی بهتر از آخرین نسخه سیستم عامل اختصاصی بلک‌بری کار می‌کند. اما اینطور که از شواهد پیداست، نه تنها کار بلک‌بری با سیستم عامل اندروید تمام نشده، بلکه آن‌ها قصد دارند محصولات بیشتری را با استفاده از این سیستم عامل عرضه کنند. از این رو گزارش جدیدی منتشر شده است که به قیمت پایین‌تر محصولی بعدی آن‌ها اشاره می‌کند.

درحال حاضر گوشی بلک‌بری پریو با برچسب قیمتی 699 دلار، هم رده گوشی‌های پرچمدار است. اگرچه فروشگاه‌هایی هستند که ممکن است این محصول را با قیمت پایین‌تر نیز عرضه کنند. این دستگاه، مشخصات و ویژگی‌های یک دستگاه پرچمدار را دارد؛ اما شاید برخی از افراد دوست نداشته باشند محصولی را خریداری کنند که اولین تجربه این شرکت با سیستم عاملی جدید محسوب شود.بلک‌بری در آخرین گزارش رسمی خود از میزان فروش، اعلام کرد که آن‌ها تعداد 700هزار از گوشی پریو را در فصل جاری به فروش رسانده‌اند و قصد دارند تا این محصول را تا چندماه آینده، در 31 بازار دیگر نیز عرضه کنند.

هنگامی که بلومبرگ از جان چن، مدیر عامل شرکت بلک‌بری، درباره برنامه‌های آینده این شرکت در بخش ساخت سخت‌افزار و استفاده از اندروید سوال پرسید، چن در پاسخ به وجود دستگاه‌ جدیدی اشاره کرد که با استفاده از سیستم عامل اندروید عرضه می‌شود. وی همچنین گفت این دستگاه جدید، قیمتی پایین‌تر از گوشی پریو خواهد داشت. پس احتمال می‌دهیم این دستگاه، در گروه گوشی‌های هوشمند میان رده قرار بگیرد.منبع: Phonearena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر