گوشی جدید موتورولا در تصاویر دیده شد

گوشی جدید موتورولا در تصاویر دیده شد
هفته گذشته بود که فاش شدن برخی از اطلاعات، به وجود گوشی جدید موتورولا اشاره داشت. اکنون تصاویر جدیدی از این محصول فاش شده است که می‌تواند ادعاهای مطرح‌شده در شایعات قبلی را تایید کند. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
چندی پیش و با انتشار اخبار جدید، متوجه شدیم که گوشی جدید موتورولا احتمالا موتو جی 4 پلاس (Moto G4 Plus) نام خواهد داشت. این گوشی که حاصل همکاری مشترک لنوو و موتورولا است، احتمالا اولین دستگاه موتو خواهد بود که از اسکنر اثرانگشت در قسمت جلویی بهره می‌برد. این بار به لطف تصاویر جدیدی که از طریق یک منبع چینی به‌دست آمده‌اند، می‌توانیم نگاه بهتری به این محصول داشته باشیم. البته گفتنی است که در اطلاعات ارائه‌شده توسط این منبع، کلمه «پلاس» دیگر مشاهده نمی‌شود.

همان‌طور که انتظار داشتیم، موتو جی 4 از یک دکمه مربع شکل در بخش جلویی بهره می‌برد؛ دکمه‌ای که احتمالا میزبان اسکنر اثرانگشت خواهد بود. در بخش پشتی، لوگوی معروف موتورولا در کنار سیستم دوربین مشاهده می‌شود. بخش پایینی سیستم دوربین، فلش LED را در خود قرار می‌دهد، اما اگر به بالای دوربین نگاهی داشته باشید، متوجه وجود دو سنسور عجیب می‌شوید.احتمالا موتورولا دو گوشی موتو جی 4 و موتو جی 4 پلاس را به‌زودی عرضه می‌کند. اما هنوز نمی‌دانیم به غیر از تفاوت در اندازه دو دستگاه، این دو محصول چه تفاوت‌هایی با یکدیگر خواهند داشت.

از طرفی ممکن است که معرفی دو گوشی موتو جی 4 و موتو جی 4 پلاس، در کنار دو گوشی موتو ایکس (Moto X) و موتو ای (Moto E) انجام شود. همان‌طور که می‌دانید، موتورولا هنوز هیچ گوشی هوشمندی را در سال جاری میلادی عرضه نکرده است. پس معرفی محصول جدید از سوی این شرکت، به هیچ وجه دور از انتظار ما نیست.


منبع: PhoneArena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر