گوشی های هوشمند تاشو آماده بازار موبایل نیستند

گوشی های هوشمند تاشو آماده بازار موبایل نیستند
سامسونگ و ال‌جی، هر دو وعده ارائه گوشی‌های هوشمند تاشو را داده‌اند و لنوو نیز اعلام کرده که این تکنولوژی را در برنامه‌های آینده خود جای داده است. اما آقای دونگ جین که، رئیس شاخه موبایل سامسونگ، در مصاحبه‌ای از مشکلات عرضه چنین محصولاتی سخن گفته است. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
اگر شما نیز منتظر عرضه گوشی هوشمند تاشو سامسونگ گلکسی X در سال آینده بودید، اخبار بدی برای شما داریم.
دونگ جین که (Koh Dong-Jin)، رئیس بخش موبایل سامسونگ، در مصاحبه با تایمز کره اعلام کرد که ساخت گوشی‌های هوشمند تاشو مناسب بازار و کاربران، در حال حاضر، با توجه به وضع تکنولوژی، میسر نیست. البته سامسونگ همچنان قصد ساخت یک گوشی هوشمند تاشو را دارد و امیدوار است با عرضه این محصول، جریانی در بازار موبایل شکل گرفته، و این تکنولوژی با سرعت بیشتری توسعه پیدا کند. اما آقای که معتقد است که برای استفاده کاربردی از چنین گوشی‌های هوشمندی نیاز به تغییرات اساسی در زمینه نرم‌افزاری است و ارائه یک محصول قابل استفاده احتیاج به زمان بیشتری دارد.آقای که، همچنین درباره گلکسی نوت 7 نیز اعلام کرد که سامسونگ همچنان به تلاش خود برای ساخت گوشی‌های هوشمند با نمایشگر بزرگ ادامه خواهد داد: «ما معتقدیم که هنوز در این زمینه کار داریم زیرا مشتریان، طالب نمایشگرهای بزرگ هستند و بعید است که نظر آن‌ها، به این زودی‌ها عوض شود.»

ماه گذشته، ال‌جی اعلام کرد که سال آینده، یک گوشی هوشمند تاشو را روانه بازار خواهد کرد. اما، با توجه به اظهارات اخیر آقای که، بعید است که سال 2017، شاهد گوشی‌های هوشمند تاشو باشیم. آیا ال‌جی، اولین کمپانی خواهد بود که این تکنولوژی را در دست کاربران قرار خواهد داد؟احتمالا، در آینده، گوشی‌های هوشمند تاشو، محصولاتی رایج خواهند بود و بازار موبایل نیز اشتیاق زیادی برای آن نشان داده است، اما ظاهرا، در آینده نزدیک، شاهد این تکنولوژی نخواهیم بود.
منبع: Phonearena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (2 عدد)

ثبت پاسخ مهمان یکشنبه 31 مرداد 1395
بسیار عالی بود
ثبت پاسخ مهمان جمعه 5 شهریور 1395
ضمن عرض سلام و وقت بخیر
خدمت شما
اگر مقدور بود وبلاگ ما را دنبال نمایید . با تشکر
کرمان من

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر