گوشی HTC 10 به نقدستان رسید؛ نقد و بررسی در دست تهیه است

گوشی HTC 10 به نقدستان رسید؛ نقد و بررسی در دست تهیه است
گوشی HTC 10 جدیدترین پرچم‌دار شرکت تایوانی اچ‌تی‌سی است که بی‌شک طرفداران زیادی دارد. اکنون این گوشی پرچم‌دار به دست تیم نقدستان رسیده تا آن را به‌صورت کامل بررسی کنیم. اما بهتر است قبل از نقد و بررسی نهایی، که به‌زودی بر روی وب‌سایت نقدستان قرار می‌گیرد، اولین نگاه را به این دستگاه داشته باشیم.
  • جدیدترین بازی ها
بعد از معرفی رسمی گوشی HTC 10 در تهران، این فرصت را داشتیم تا جدیدترین پرچم‌دار شرکت اچ‌تی‌سی را کمی مورد آزمایش قرار بدهیم. همان‌طور که در گزارش این مراسم نیز گفتیم، اچ‌تی‌سی 10 محصولی با ظاهر یکپارچه، طراحی زیبا و البته ویژگی‌هایی حساب‌شده است؛ ویژگی‌هایی که می‌توانند سطح جدیدی از تجربه کار با گوشی را به شما ارائه کنند.اکنون و بعد از گذشت چند روز از معرفی این دستگاه در ایران، شرکت اچ‌تی‌سی یک نسخه از جدیدترین پرچم‌دار خود را به نقدستان فرستاده تا بعد از بررسی کامل آن، نظر نهایی خود را درباره جدیدترین محصول این شرکت مشخص کنیم. در نگاه اول، این طراحی زیبای دستگاه است که نظر شما را به خود جلب می‌کند. بدنه‌ای که این بار طراحی ارگونومیک‌تری به خود گرفته است، می‌تواند تجربه جدیدی از فلز باکیفیت و اندازه 5.2 اینچی را در اختیار شما بگذارد.

در حال حاضر متخصصان و البته منتقدان وب‌سایت نقدستان، بررسی این دستگاه را به‌صورت تخصصی و البته موشکافانه آغاز کرده‌اند. در نقدستان، قصد داریم بعد از به چالش کشیدن دستگاه در تمامی بخش‌های موردنظر، یک نظر جامع، کامل و البته کاربردی را به کاربران ایرانی ارائه کنیم؛ نظری که می‌تواند دلیلی برای خرید یا عدم خرید جدیدترین پرچم‌دار اچ‌تی‌سی باشد.

هفته آینده، در انتظار نقد و بررسی جامع گوشی HTC 10 از نقدستان باشید.

منبع: نقدستان
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (1 عدد)

ثبت پاسخ مهمان سه شنبه 14 اردیبهشت 1395
چقد خوب؛ منتظریم

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر