گوشی One M10 از دوربین بسیار مناسبی بهره می‌برد

گوشی One M10 از دوربین بسیار مناسبی بهره می‌برد
به تازگی یکی از سران اجرایی شرکت اچ‌تی‌سی در صحبت‌های خود به عملکرد دوربین گوشی One M10 اشاره کرده است. به گفته او، دوربین این دستگاه عملکرد بسیار متقاعد کننده‌ای دارد. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
اگر به یاد داشته باشید هفته گذشته بود که اولین تصویر از پنل پشتی گوشی One M10 منتشر شد؛ تصویری که دوربین این دستگاه را به ما نمایش می‌داد. البته این تصویر، تنها اطلاعاتی بود که از دوربین این دستگاه در اختیار داشتیم و گزارش ارائه شده به همراه آن، جزئیات مناسبی را ارائه نمی‌کرد. اما به تازگی Chialin Chang، مدیر بخش مالی شرکت اچ‌تی‌سی، در مصاحبه خود با وب‌سایت CNET از دوربین این دستگاه صحبت کرده است.

بر اساس صحبت‌های Chang، پرچمدار بعدی اچ‌تی‌سی دوربین «بسیار بسیار متقاعد کننده‌‌ای» را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. به نظر می‌رسد Chang به حرفی که می‌زند اعتماد زیادی دارد؛ چرا که وی این صحبت‌ها را بعد از «مشاهده وضعیت فعلی بازار» اعلام کرده است. درواقع به نظر می‌رسد اشاره Chang، مستقیما به معرفی دو گوشی گلکسی اس 7 و ال‌جی G5 در طول کنگره جهانی موبایل باشد؛ دو دستگاهی که هر دو دوربین‌های بسیار خوبی را ارائه می‌کنند.چندی پیش بود که در گزارش‌های ارائه شده، به دوربین 12 مگاپیکسلی از نوع اولتراپیکسل در گوشی One M10 در کنار فوکوس لیزری اشاره شد؛ موضوعی که اگر حقیقت داشته باشد، در مقایسه با دوربین 20 مگاپیکسلی One M9 و البته دوربین 4 مگاپیسکلی One M8 تغییر بسیار قابل توجهی خواهد بود. اگر تا کنون محصولات شرکت اچ‌تی‌سی را دنبال کرده باشید، بی‌شک می‌دانید که دو گوشی One M9 و One M8 نتوانستند در بازار گوشی‌های هوشمند، رقبای خوبی از نظر دوربین باشند. پس بسیاری از ما منتظریم تا عملکرد دوربین One M10 را مشاهده کنیم. استفاده از سنسور 12 مگاپیسکلی از نوع اولتراپیکسل (که باعث ذخیره پیکسل‌های بزرگ‌تر می‌شود) باعث خواهد شد تا این گوشی بتواند تصاویری با کیفیت بالا را حتی در شرایط نوری پایین به ثبت برساند. البته خروجی نهایی در تصاویر، به نرم‌افزار شرکت اچ‌تی‌سی بستگی دارد.

انتظار داریم گوشی One M10 به زودی و در ماه مارس معرفی شود. چندی پیش نیز اچ‌تی‌سی تصویر زیر را منتشر کرده بود که مستقیما به این دستگاه اشاره می‌کند. باید ببینیم این شرکت چه برنامه‌هایی برای عرضه پرچمدار بعدی خود دارد.منبع: PhoneArena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر