گوگل از کاربران برای نام‌گذاری اندروید N دعوت کرده است

گوگل از کاربران برای نام‌گذاری اندروید N دعوت کرده است
طبق سنت، سیستم عامل‌های گوگل تحت نام یک دسر یا شیرینی معرفی می‌شوند. گوگل برای سیستم عامل اندروید N نامی معرفی نکرده و این بار از کاربران خواسته که نام آن را انتخاب کنند. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
در یکی دو ماه گذشته، گوگل پیش‌نمایشی از اندروید N ارائه داد اما از اعلام اسم این سیستم عامل خودداری کرد. در حالی که در کنفرانس I/O، همه منتظر اعلام اسم این سیستم عامل بودند، گوگل تصمیم گرفت انتخاب نام را بر عهده کاربران بگذارد. 

تمامی نسخه‌های گوگل، طبق عادت، نام یک دسر را با خود یدک می‌کشند، از نسخه قبل با نام مارشمالو، تا نسخه‌های قدیمی مانند دونات تا نان خامه‌ای اکلر (Eclair). گوگل با پایبندی به این سنت، از شما می‌خواهد که برای سیستم عامل، یک نام پیشنهاد دهید.
گوگل برای این منظور یک وبسایت راه‌اندازی کرده که شما می‌توانید در آن نام پیشنهادی خود را بفرستید اما، هیچ تضمینی برای استفاده از نامی که بیشترین رأی را آورده وجود ندارد.
گوگل این نظرسنجی سرگرم‌کننده کوچک را در جریان سخنرانی نهایی در I/O 2016 اعلام کرد. البته جزئیات پروسه انتخاب نام، و جایزه فردی که پیشنهادش مقبول شده اعلام نشد.

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر