گوگل اسیستنت به سیستم‌های درون خودرویی هم اضافه خواهد شد

گوگل اسیستنت به سیستم‌های درون خودرویی هم اضافه خواهد شد
گوگل برنامه‌های جدیدی را درنظر گرفته تا با پیاده‌سازی آن‌ها، گوگل اسیستنت را به عنوان دستیار دیجیتالی مخصوص خود به سیستم‌های سرگرمی اطلاعاتی درون خودرویی هم اضافه کند.
  • جدیدترین بازی ها
بدون شک باید اندروید را محبوب‌ترین سیستم‌عامل ویژه دستگاه‌های الکترونیکی همراه به حساب آورد. این سیستم‌عامل در طیف وسیعی از دستگاه‌های الکترونیکی نظیر گوشی‌های هوشمند، ست تاپ باکس‌ها و دستگاه‌های الکترونیکی پوشیدنی استفاده می‌شود. حتی این امکان فراهم شده تا با بهره‌گیری از اندروید اتو، از این سیستم‌عامل در خودروی خود نیز استفاده کنید. 
با وجود این، به‌نظر می‌رسد گوگل به این حد از توسعه اندروید اتو قانع نشده و از همین رو در پستی که در وبلاگ خود منتشر کرده، به برنامه‌های جدید برای همکاری هرچه بیشتر با شرکت‌های خودروساز اشاره کرده است. برنامه‌هایی که در قالب آن اندروید اتو و حتی دستیار دیجیتالی گوگل اسیستنت به‌طور پیش‌فرض در سیستم سرگرمی اطلاعاتی خودروهای برندهای مختلف در دسترس قرار خواهند گرفت. 

اندروید اتو چیزی حدود سه سال است که در خودروهای تولیدی برندهای مختلف در دسترس قرار گرفته است اما گوگل در فاز جدید توسعه این راهکار قصد دارد در قالب همکاری با شرکت‌هایی نظیر آئودی و ولوو، اندروید اتو و گوگل اسیستنت را در خودروهای این برندهای سرشناس ادغام کند. 

منبع: Androidcentral
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر