گوگل هدست واقعیت مجازی خود را خواهد ساخت

گوگل هدست واقعیت مجازی خود را خواهد ساخت
چندی پیش در کنفرانس I/O، گوگل اعلام کرد که با پلتفرم DayDream، پا به عرصه واقعیت مجازی خواهد گذاشت و همچنین طرح جامعی برای ساخت یک هدست واقعیت مجازی منتشر کرد. اکنون به نظر می‌رسد که خود گوگل، ساخت این طرح را بر عهده گرفته است. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
چند روز پیش در کنفرانس I/O 2016، گوگل از پلتفرم واقعیت مجازی خود به نام DayDream، پرده‌برداری کرد. در کنار این خبر، اعلام شد که گوگل، طرحی برای ساخت هدست‌های واقعیت مجازی در دست سازندگان این هدست‌ها قرار خواهد داد تا با این کار، به رقابت با هدست Gear VR بپردازد و شایعات مبنی بر ورود گوگل به ساخت هدست مخصوص خود، رد شده بود.

اما به تازگی، در یکی از جلسات I/O و در بلاگ خود در این کنفرانس، گوگل تأیید کرده که یک هدست واقعیت مجازی خواهد ساخت. گوگل در این کنفرانس گفته: «همراه با DayDream، ما یک طرح جامع برای ساخت هدست‌های مجازی ارائه داده‌ایم و آن را خواهیم ساخت».هنوز مشخص نیست که هدست گوگل چه شکلی خواهد بود، اما به احتمال زیاد ظاهر آن مانند طرح جامعی است که در I/O معرفی شد که طرح بدی به نظر نمی‌رسد. اگر اخبار مربوط به رویداد گوگل در کنفرانس I/O را دنبال نکرده‌اید، باید بدانید که DayDream، پلتفرم گوگل برای هدست‌های واقعیت مجازی است.

همچنین، عرضه گوشی‌های مخصوص DayDream که سخت‌افزار مناسب را برای استفاده از این پلتفرم، شامل قدرت پردازنده، رزولوشن و وضوح تصویر دارند، تأیید شده است. هوآوی نیز به تازگی اعلام کرده که تمام گوشی‌های آینده این شرکت از پلتفرم DayDream، پشتیبانی خواهند کرد. در هر صورت، به نظر می‌رسد که هدست واقعیت مجازی گوگل، معادل نکسوس در گوشی‌های هوشمند خواهد بود و ما مشتاقانه منتظر عرضه آن هستیم.

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر