گوگل چهارمین نسخه پیش نمایش اندروید N را منتشر کرد

گوگل چهارمین نسخه پیش نمایش اندروید N را منتشر کرد
گوگل این تابستان، سیستم عامل اندروید N را منتشر خواهد کرد که تا کنون سه نسخه آزمایشی آن در اختیار کاربران نکسوس و برنامه‌نویسان اندروید قرار گرفته است. روز گذشته، این کمپانی چهارمین پیش نمایش سیستم عامل خود را با هدف رفع باگ‌های باقی‌مانده منتشر کرد. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
روز گذشته، گوگل چهارمین نسخه پیش نمایش سیستم عامل اندروید N را (که هنوز نامی ندارد) منتشر کرد.

تا جایی که می‌دانیم این نسخه قابلیت جدیدی را معرفی نکرده است اما رابط‌های برنامه نویسی مختلفی را در اختیار توسعه دهندگان قرار داده تا بتوانند از تمام ویژگی‌های اندروید N استفاده کنند. این رابط‌های برنامه نویسی (در کنار کیت توسعه اندروید) نهایی هستند و گوگل قول داده که قبل از عرضه اندروید N در تابستان سال جاری تغییر نخواهند کرد.

همانطور که در کنفرانس I/O گوگل، در ماه گذشته ذکر شد، این کمپانی اکنون معتقد است که اندروید N فاز بتای موفقیت آمیزی داشته و می‌توان از آن به طور روزانه استفاده کرد. البته حتی نسخه‌های اولیه ورژن بتای اندروید N نیز بسیار خوب بودند. این حقیقت که گوگل اجازه داد تا صاحبان گوشی‌های نکسوس این سیستم عامل را بدون احتیاج به پروسه نصب پیچیده‌ای تست کنند باعث شد تا در سه نخسه پیش نمایش پیشین باگ‌های آن از بین بروند.اگر شما یک برنامه‌نویس آندروید هستید، اکنون بهترین موقعیت است تا ویژگی‌های جدیدی چون پشتیبانی از چند پنجره یا پاسخ سریع به اعلان‌ها را بررسی کنید. همانطور که گوگل اعلام کرده بود، ویژگی‌های جدید گوگل پلی در فاز بتای آن به توسعه دهندگان اجازه می‌دهد تا بسیار سریع‌تر نظر کاربران را درباره برنامه‌هایشان دریافت کنند.

هنوز هیچ ویژگی جدیدی که مناسب کاربران عادی باشد در این نسخه پیش نمایشی مشاهده نشده و به نظر می‌رسد که گوگل، روی رفع باگ‌های سیستم عامل خود تمرکز داشته است.
منبع: TechCrunch
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر