گیمزکام 2016: تاریخ انتشار بازی Steep مشخص شد

گیمزکام 2016: تاریخ انتشار بازی Steep مشخص شد
بعد از نمایش بازی Steep در نمایشگاه گیمزکام 2016، یوبی‌سافت در کنار ارایه اطلاعات جدید از بازی، تاریخ انتشار آن را نیز اعلام کرد. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
بازی Steep در جریان کنفرانس مطبوعاتی یوبی‌سافت در نمایشگاه گیمزکام 2016 معرفی شد و درنهایت به یکی از بهترین بازی‌های ورزشی آن نمایشگاه تبدیل شد. حالا و در جریان نمایشگاه گیمزکام 2016، اطلاعات جدیدی از بازی منتشر شده است که دید بهتری نسبت به آن به طرفدارها خواهد داد. بازی Steep یک بازی ورزشی Open World است که تمرکز ویژه‌ای روی ورزش اسکی دارد. 

یوبی‌سافت در جریان نمایشگاه گیمزکام 2016 تاریخ انتشار بازی را اعلام کرد که بر این اساس بازی Steep در تاریخ 12 آذر امسال منتشر خواهد شد. همچنین اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر شد که دید بهتری از بازی Steep به مخاطب می‌دهد: 

- بازی Steep در کوه‌های آلپ جریان خواهد داشت و با توجه به محیط Open World بازی، قابلیت جستجو در تمام نقاط آن برای بازیکنان وجود خواهد داشت.
- قابلیت ایجاد مسیرهای دلخواه در بازی وجود دارد. شما می‌توانید این مسیرها را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید و ان‌ها را به چالش بکشید. 
- مسیرهای بازی عمدتا به شکلی طراحی شده‌اند که آزادی عمل زیادی به بازیکن بدهند.
- امکان پرواز کردن به‌وسیله Wingsuit وجود دارد و لحظات بسیار زیبایی در بازی شکل خواهد گرفت.
- امکان به اشتراک گذاشتن حرکات زیبا برای دیگر بازیکنان نیز وجود خواهد داشت. 
- بازی علاوه بر روز، در شب نیز جریان خواهد داشت و برخی مراحل در فضای تاریک شب برگزار می‌شود. 

بازی Steep ساخته استودیو Ubisoft Annecy در تاریخ 12 آذر امسال برای پلی‌ استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. ضمنا می‌توانید تریلر بازی Steep در نمایشگاه گیمزکام 2016 را نیز در نقدستان تماشا کنید. 

منبع: Gematsu
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر