گیمزکام 2016: نقشه جدید Overwatch ماه آینده عرضه خواهد شد

گیمزکام 2016: نقشه جدید Overwatch ماه آینده عرضه خواهد شد
کمپانی بلیزارد در نمایشگاه گیمزکام اخبار جدیدی درباره بازی شوتر اول شخص چند نفره آنلاین خود، Overwatch اعلام کرد. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
بلیزارد امروز در نمایشگاه گیمزکام اعلام کرد که نقشه جدید برای بازی Overwatch عرضه خواهد شد. مپ آیشنوالد (Eichenwalde) اولین نقشه‌ای که پس از انتشار بازی برای آن عرضه می‌شود. محل این نقشه، آلمان است و دارای یک قلعه و دهکده‌ای در مجاورت آن است. این نقشه در ماه آینده عرضه خواهد شد اما اگر شما در کلن هستید، می‌توانید آن را در غرفه بلیزارد بازی کنید.

در طول استریم کنفرانس بلیزارد در گیمزکام، آرون کلر (Aaron Keller)، سرپرست طراحی سیستم بازی Overwatch اظهار کرد: «هدف ما این بوده که با این نقشه گیم پلی ارائه کنیم که قبلا در Overwatch دیده نشده بود.» در نتیجه در بخشی از نقشه، بازی در سطحی کاملا عمودی انجام می‌شود. همچنین، در انتهای نقشی باید پلی را پایین آورده تا وارد قلعه شوید. جف گودمن (Geoff Goodman)، طراحی ارشد بازی عنوان کرد که این قلعه، لانه‌ای عالی برای کاراکتر ویدوومیکر (Widowmaker) خواهد بود.

کلر در ادامه، درباره پوسته اصلی کاراکتر بسشن (Bastion) توضیح داد که به نظر می‌رسد این ربات دارای برجک‌های محافظتی، از دل جنگل بیرون آمده است. کلر درباره مپ آیشنوالد گفت «این همان جنگلی است که بسشن از آن بیرون آمده است.» بلیزارد همچنین قسمت کوتاهی از دومین انیمیشن اورواچ را با حضور بسشن نمایش داد. این انیمیشن روز پنجشنبه عرضه خواهد شد.
در ادامه، عکس‌هایی از این نقشه را مرور می‌کنیم.


منبع: Gamespot
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر