یوتیوب به دنبال بهبود وضعیت سیستم نقض کپی‌رایت خود است

یوتیوب به دنبال بهبود وضعیت سیستم نقض کپی‌رایت خود است
وب‌سایت یوتیوب از نوعی سیستم هوشمند برای تشخیص نقض کپی‌رایت در ویدیوهای آپلود شده استفاده می‌کند. طی هفته‌های گذشته این سیستم بسیاری از ویدیوهای موجود را با تشخیص اشتباه از دسترس خارج کرد. جزییات خبر را می‌توانید در ادامه دنبال کنید.
  • جدیدترین بازی ها
با افزایش شکایت‌ کاربران و سازندگان ویدیو از سیستم هوشمند تشخیص نقض کپی‌رایت در یوتیوب، این وب‌سایت در پاسخ به این شکایات قصد تغییر رویکرد خود را دارذ. طبق گفته مدیران یوتیوب، یک تیم برای «به حداقل رساندن اشتباهات» سیستم تشکیل شده است تا از دسترس خارج شدن اشتباه ویدیوها جلوگیری کند.

این وب‌سایت همچنین قول شفافیت بیشتر در زمینه میزان درآمد کسب شده از طریق ویدیوها و همچنین «محکم کردن ارتباطات» با سازندگان برنامه‌های ویدیویی یوتیوب را داده است. طبق گفته یوتیوب هیچگونه تغییر ناگهانی در تعداد تشخیص اشتباه نقض کپی‌رایت در ویدیوهای آپلودی دیده نمی‌شود، اما احتمالاً شرکت گوگل مالک یوتیوب برای جلوگیری از افزایش نارضایتی کاربران این تیم را تشکیل داده است.

اگر سرویس ویدیویی یوتیوب بخواهد به پیشرفت خود ادامه دهد و همچنین از فرار برنامه‌سازان یوتیوب جلوگیری کند، تشکیل یک تیم نظارتی می‌تواند تا حدودی تعداد شکایات را کاهش دهد. هرچند بسیاری از کاربران یوتیوب دوست دارند تا سیستم اتوماتیک تشخیص نقض کپی‌رایت به طور کامل از مدار خارج شود. شاید زمانی یوتیوب همچین کاری را انجام دهد، اما احتمال رسیدن به چنین هدفی بسیار کم است!
منبع: engadget
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر