مرورگر اینترنتی سامسونگ پیش روی تمامی کاربران دستگاه‌های اندرویدی

 مرورگر اینترنتی سامسونگ پیش روی تمامی کاربران دستگاه‌های اندرویدی
وقتی صحبت از مروگرهای اینترنتی ویژه دستگاه‌های الکترونیکی همراه می‌شود، گزینه‌های متفاوتی پیش روی شما خواهد بود. با تمام این تفاسیر، در صورتی که به دنبال گزینه جایگزینی برای مرورگر فعلی گوشی هوشمند خود هستید بد نیست بدانید که شرکت سامسونگ، استفاده از مرورگر اینترنتی خود را برای تمام کاربران دستگاه‌های اندرویدی امکان پذیر ساخته است.
  • جدیدترین بازی ها
به این ترتیب حتی در صورتی که شما مالک دستگاه‌های اندرویدی تولید سامسونگ نیستید همچنان امکان دانلود و استفاده از مرورگر این شرکت را خواهید داشت. سامسونگ پیش از این اعلام کرده بود مرورگر انحصاری دستگاه‌های تولیدی این شرکت برای کاربران دستگاه‌های سری نکسوس و پیکسل در دسترس قرار گرفته است. برای استفاده از این مرورگر به دستگاه مجهز به اندروید 5.0 لالی پاپ یا نسخه‌های جدیدتر خواهید داشت. 

سامسونگ دلایلی را هم برای ترغیب کاربران به استفاده از مرورگر موبایلی این شرکت ذکر کرده است:
افزونه دسکتاپی ویژه کروم شرکت ما حالا از همگام‌سازی بوکمارک‌ها با Samsung Internet Beta روی تمام دستگاه‌های اندرویدی مجهز به اندروید لالی پاپ و نسخه‌های پس از آن پشتیبانی می‌کند. به این ترتیب می‌توانید بوکمارک‌های اینترنتی خود را روی دستگاه‌های دسکتاپی و سایر دستگاه‌های همراه همگام سازی کرده و در اختیار داشته باشید. 

منبع: digitaltrends
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر