12 دقیقه ابتدایی بازی Mirror's Edge Catalyst را تماشا کنید

12 دقیقه ابتدایی بازی Mirror's Edge Catalyst را تماشا کنید
زمان انتشار بازی Mirror’s Edge Catalyst نزدیک است و این بازی در اختیار رسانه‌های معتبر قرار گرفته است. حالا دقایق ابتدای بازی بوسیله سایت IGN به نمایش گذاشته شده و می‌توانیم چگونگی آغاز آن را تماشا کنیم. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
این روزها و با نزدیک شدن به زمان انتشار بازی Mirror's Edge Catalyst تب و تاب آن بین طرفدارها بیشتر شده است. به‌خصوص این‌که به زودی زمان دسترسی نسخه آزمایشی آن نیز آغاز می‌شود و تعداد محدودی از مخاطبین به آن دسترسی پیدا خواهند کرد. امروز نیز حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی روی رایانه‌های شخصی اعلام شد تا همه چیز برای تجربه جدیدترین نسخه Mirror's Edge آماده باشد.
همان‌طور که می‌دانید، بازی‌ها قبل از انتشار در اختیار رسانه‌های معتبر قرار می‌گیرد تا مورد بررسی قرار گیرد. به نظر می‌رسد با رضایت DICE و Electronic Arts‌ وبسایت معتبر IGN مجوز انتشار ویدیویی از بازی را دریافت کرده است. این سایت 12 دقیقه ابتدایی بازی را به نمایش گذاشته است که می‌توانید آن را از نقدستان تماشا کنید: 
Loading the MediaPack player...
بازی با مراحل تمرینی آغاز می‌شود و چیزی از داستان آن لو نمی‌رود. المان‌های پارکور به شدت در بازی خودنمایی می‌کند و از طرفی چیز زیادی از مبارزات بازی ندیدیم و فقط دو درگیری ساده را شاهد بودیم. 
بازی Mirror's Edge Catalyst در تاریخ 7 خرداد 1395 برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

منبع: IGN
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (1 عدد)

ثبت پاسخ مهمان چهارشنبه 1 اردیبهشت 1395
بازی اولش که خیلی خوب بود شدیدا منتظر اینم

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر