16 درصد از سازندگان بازی در حال توسعه محتوا برای واقعیت مجازی هستند

16 درصد از سازندگان بازی در حال توسعه محتوا برای واقعیت مجازی هستند
شکی نیست که فناوری واقعیت مجازی درهای زیادی را به روی توسعه‌دهندگان باز کرده است. اما سازندگان بازی تا چه حد به ساخت بازی‌های واقعیت مجازی علاقه‌ دارند؟ طبق گزارشات جدید 16 درصد از سازندگان بازی در حال کار بر روی پروژه‌های واقعیت مجازی هستند.
  • جدیدترین بازی ها
کنفرانس توسعه‌دهندگان بازی (GDC) در نظرسنجی جدیدی از 2000 توسعه‌دهنده به این نتیجه رسیده است که یک پنجم یا به طور دقیق‌تر 16 درصد از این توسعه‌دهندگان در حال کار روی عناوین واقعیت مجازی هستند؛ آماری که نسبت به سال گذشته افزایش 9 درصدی را نشان می‌دهد. 15 درصد از توسعه‌دهندگان نیز اعلام کرده‌اند برای عناوین بعدی خود قصد ساخت بازی‌های واقعیت مجازی دارند، که دو برابر آمار سال گذشته است.

در زمینه پلتفرم مورد استفاده 19 درصد از توسعه‌دهندگان در حال کار توسعه بازی برای هدست واقعیت مجازی Oculus Rift، میزان 8 درصد برای Gear VR شرکت سامسونگ، 7 درصد برای Google Cardboard و 6 درصد نیز در حال ساخت بازی برای  PlayStation VR و HTC Vive هستند. ما نیز کنجکاو هسنیم تا ببینیم کدام یک از این سازندگان پرچمدار عناوین واقعیت مجازی خواهند بود و استفاده از این تکنولوژی چه تاثیری بر روی صنعت گیم می‌گذارد.


منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر