20مین سالگرد سری بازی رزیدنت اویل در راه است

20مین سالگرد سری بازی رزیدنت اویل در راه است
احتمالاً با خواندن تیتر خبر فکر می‌کنید رزیدنت اویل جدیدی در حال ساخت است، اما این‌طور نیست. در کمال تعجب شرکت کپکام همچنان با وجود اوضاع وخیم رزیدنت اویل قصد ساخت قسمت بعدی ندارد و می‌خواهد با انتشار بازسازی‌های جدید بیشتری به استقبال تولد 20 سالگی این مجموعه برود.
  • جدیدترین بازی ها
بر کسی پوشیده نیست که اوضاع سری بازی رزیدنت اویل چندان خوب نیست. با این حال کپکام همچنان قصد ندارد این سری محبوب را به اوج بازگرداند و در عوض با اعلام انتشار بازسازی‌های جدید رزیدنت اویل نشان داد که قصد ندارد آرزوی طرفداران این فرنچایز را به حقیقت تبدیل کند. در سال جاری می‌توانید Resident Evil 4 را اینبار در پلتفرم‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 تجربه کنید.

 البته پیش از اینکه از عرضه دوباره یکی از بهترین نسخه‌های رزیدنت اویل خوشحال شوید، ابتدا باید منتظر عرضه نسخه‌های بازسازی شده Resident Evil 6 و Resident Evil 5 باشید. ابتدا Resident Evil 6-یکی از آشفته‌ترین و البته ضعیف‌ترین نسخه‌های مجموعه-در تاریخ 10 فروردین 1395، سپس Resident Evil 5-با تغییر مکان بازی به آفریقا!-در فصل تابستان و در نهایت Resident Evil 4 تا پاییز منتشر خواهند شد. تمام این نسخه‌های بازسازی شده به قیمت 20 دلار در شبکه‌های اکس‌باکس لایو و PSN قابل خریداری خواهند بود.

علاوه بر نسخه دیجیتال، نسخه‌های فیزیکی هر سه رزیدنت اویل ذکر شده نیز برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 با قیمتی مشابه عرضه می‌شود. نکته جالب تعداد انتشار دوباره Resident Evil 4 در پلتفرم‌های مختلف مانند گیم‌کیوب، PC، پلی‌استیشن 2، پلی‌استیشن 3، اکس‌باکس 360 و حتی Wii است، بدون‌شک این سیاست کپکام کاملاً خنده‌دار است.

با توجه به این نکته که در سال جاری فرنچایز رزیدنت اویل وارد 20مین سالگرد خود می‌شود، و توجه بیش از حد کپکام به انتشار نسخه‌های بازسازی شده رزیدنت اویل به جای انتشار بازی جدید؛ احتمالاً باید منتظر اعلام ساخت بازسازی Resident Evil 2 یا حتی Resident Evil 3 باشیم.
منبع: engadget
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر