22 عکسی که ثابت می‌کند ژاپن عجیب‌ترین کشور جهان است

22 عکسی که ثابت می‌کند ژاپن عجیب‌ترین کشور جهان است
در جهان کشورهای زیادی وجود دارد، اما باید قبول کنیم که ژاپن، عجیب‌ترین آن‌ها است. جایی که بیشتر ما به عنوان سرزمین فناوری‌های تازه آن را می‌شناسیم، عجایبی دارد که دیدن آن‌ها خالی از لطف نیست. با نقدستان همراه باشید تا با عجیب‌ترین موضوعات در این کشور آشنا شویم.
  • جدیدترین بازی ها
ممکن است در کل جهان اتفاقات عجیبی رخ بدهد. اما بی‌شک ژاپن یکی از کشورهایی است که اتفاقات بامزه، جالب و البته خنده‌داری در آن پیش می‌آید. در ادامه، با 23 موضوع جالب راجب این کشور آشنا می‌شوید که در دیگر کشورهای جهان نخواهید دید!


مسابقه‌ای که در آن کشتی‌گیرها باید کودکان نوزاد را به گریه بی‌اندازند!مانکن‌هایی که هیچ کجای دنیا پیدا نخواهید کردابرقهرمان‌های فداکار که به مادران در نگه‌داری کودکان نوزاد کمک می‌کنندهالووین از نوع ژاپنی! چرا روح؟ وقتی می‌توانیم استایل خود را داشته باشیم!هتل‌های کپسولی، تنها 50 دلار برای هر شبهتل‌هایی که مسئول پذیرش آن‌ها یک دایناسور استاینجا هم شد جای خوابیدن؟گوزن! آن هم در مرکز شهرمحل شستشوی حیواناتدرمان بیماری به همراه آب‌ گرم و ماهیدرمان و شفاف‌سازی پوست با حلزونچه می‌کنه این صنعت فشن در ژاپن! بله، این‌ها جیرجیرک هستند!طیف وسیعی از محصولات کیت‌کتپیتزای کیت‌کتی، با دانه‌های مارشملوهندوانه‌های مربعیکی‌اف‌سی، بعد از کار کردن در روز کریسمستعداد بی‌شماری از دستگاه‌های خودکار برای فروش غذااین یکی همه چی می‌فروشد!به علاوه میوهسرویس‌های بهداشتی فوق پیشرفتهجزیره‌ای که جمعیت آن را فقط خرگوش‌ها تشکیل می‌دهندجزیره‌ای که با انواع موجودات عجیب پر شده است
منبع: BuzzFeed
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر