3 راه آسان برای ترکیب مهربانی با کارهای روزانه

3 راه آسان برای ترکیب مهربانی با کارهای روزانه
این روزها همه ما با مشکلات و چالش‌های زیادی در زندگی شخصی، اجتماعی و کاری خود مواجه هستیم. اما اگر کمی «محبت» را چاشنی کار کنید، تاثیری مثبت در انرژی روزانه خود خواهید دید. با نقدستان همراه شوید.
  • جدیدترین بازی ها
با نگاهی به فعالیت‌های روزانه و هیاهویی که در اطراف ما وجود دارد، می‌توان دید که چگونه برخی از افراد تاثیر یک لبخند کوچک را فراموش می‌کنند. بعضی وقت‌ها حتی باز نگه داشتن در برای فردی که می‌خواهد عبور کند، چنان تاثیری در روحیه خود شما می‌گذارد که فکرش را هم نمی‌کنید. چرا وقتی می‌توانیم با عقب کشیدن صندلی برای فردی که قصد نشستن دارد، روز او را بسازیم و تاثیر مثبت در روحیه او ایجاد کنیم، این کار را انجام ندهیم؟ در ادامه 3 راه‌کار سریع و آسان را به شما معرفی خواهیم کرد که می‌تواند مهربانی را وارد روند روزانه شما کند.

لبخند بزنید



گرچه لبخند زدن جزو یکی از غرایز طبیعی ما است، اما همیشه تاثیر بزرگ و مثبتی که می‌تواند داشته باشد را فراموش می‌کنیم. جالب است بدانید هنگامی که یک نفر به شما لبخند بزند، شما به صورت طبیعی و ناخودآگاه به او لبخند خواهید زد و با این کار، به وی پاسخ می‌دهید. از طرفی انجام حالت فیزیکی خنده در صورت، به مغز ما می‌گوید که «باید» شاد باشیم. از طرفی شاد کردن حال و هوای یک نفر در طول روز، باعث شادی و آسودگی شما نیز می‌شود.

انجام حرکات لمسی بیشتر



شاید نوازش و ضربه کوچک به پشت کسی یا حتی فشار دادن شانه او، به عنوان ژست‌های حرکتی بی‌‌معنی شناخته شوند، اما فعالیت‌های لمسی می‌تواند آثاری بلند مدت و طولانی داشته باشند. به یاد داشته باشید که انسان، همیشه به دنبال راحتی خود است. ما به طور مداوم در جستجوی ایجاد روابط گوناگون هستیم.

آسان‌ترین نوع ایجاد ارتباط، درواقع روشی بسیار اولیه و ساده است: ارتباط از طریق لمس. پس عزیزان خود را در آغوش بگیرید و دست رئیس خود را بفشارید. بهترین روش برای ایجاد رابطه بهتر با همکار، انجام یک «بزن قدش!» ساده در محل کار است. این کار را زمانی انجام بدهید که وی به موفقیتی در زمینه کاری می‌رسد. راه‌های بی‌شماری برای ارتباط لمسی وجود دارد؛ اما نکته‌ای که شما را متحیر می‌کند، میزان تاثیر آن در محبت روزانه و روابط شما خواهد بود.

بگذارید فرد دیگر اول عبور کند



فرقی نمی‌کند در جاده باشید یا یک پیاده رو. اجازه دادن به فرد مقابل برای عبور از مسیر، می‌تواند لحظه‌ای محبت‌ بخش در روز او ایجاد کند. هنگامی که می‌خواهیم وارد یک خیابان شویم، به جای اینکه با عجله برای عبور به عنوان اولین خودرو تلاش کنیم، بهتر است با آرامش به فرد دیگری اجازه ورود بدهیم.

این کار حرکتی کوچک با اثری بزرگ است. چرا که برای ثانیه‌ای هم که شده، افراد فکر می‌کنند که فرد مقابل برای آن‌ها ارزش قائل است. این نوع از خودگذشتی معمولا بی توجه نمی‌ماند و می‌تواند روز نفر مقابل را بسازد!

شما چه روش‌هایی برای وارد کردن مهربانی به زندگی روزانه می‌دانید؟ آن‌ها را ما با در میان بگذارید.


منبع: Inc
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر