40 درصد از مشتریان ناراضی اپل واچ، نسل بعدی این گجت را خریداری می‌کنند

40 درصد از مشتریان ناراضی اپل واچ، نسل بعدی این گجت را خریداری می‌کنند
بر اساس نظرسنجی که اخیرا از مشتریان ناراضی دستگاه اپل واچ صورت گرفته است، 40 درصد از آن‌ها هنوز هم به نسل بعدی این گجت پوشیدنی امیدوار هستند و می‌خواند محصول بعدی را خریداری کنند.
  • جدیدترین بازی ها
بر اساس این نظرسنجی که میان 330 نفر از خریداران اپل واچ صورت گرفته است، 55 درصد از آن‌ها بیش از دو هفته از این محصول استفاده کردند و سپس آن را کنار گذاشته‌اند. 17 درصد از این افراد در همان چند روز ابتدایی استفاده از آن را متوقف کردند. این درحالیست که 28 درصد دیگر در مدت 2 هفته دیگر این گجت پوشیدنی را مورد استفاده قرار نداده‌اند. به صورت کلی، 50 درصد از دارندگان ناراضی نسخه اسپرت اپل واچ دیگر از این دستگاه استفاده نمی‌کنند. در همین بین این عدد در میان دارندگان ناراضی نسخه معمولی این ساعت، به 65 درصد می‌رسد.

اما چرا این 330 نفر از دارندگان اپل واچ از خرید خود راضی نیستند؟ این سوال بسیار خوبیست. 67 درصد از این افراد می‌گویند این دستگاه با سرعت پایینی کار می‌کند، درحالی که به صورت کلی 89 درصد از این افراد فکر نمی‌کنند این ساعت ارزش خاصی داشته باشد. 80 درصد از این افراد فکر می‌کنند کارایی موجود در این دستگاه بسیار محدود است، درحالی که 59 درصد از این افراد عقیده دارند باتری آن به اندازه کافی جواب‌گوی کار مخاطبان نیست. به گفته 63 درصد از این مشتریان ناراضی، کج کردن دستگاه برای مشاهده زمان بسیار آزار دهنده است. این درحالیست که 51 درصد دیگر فکر می‌کنند استفاده از این دستگاه بسیار سخت است.33 درصد از افراد شرکت کننده در این نظر سنجی می‌گوید دلیل آن‌ها از خرید دستگاه، ارزیابی کلی این فناوری جدید در بازار امروزی است. درحالی که 36 درصد از 330 خریدار ناراضی می‌گویند دیگر این دستگاه را «در اختیار ندارند»، 11 درصد از آن‌ها هنوز هم به صورت معمولی از آن استفاده می‌کنند و 19 درصد دیگر تنها بعضی اوقات آن را مورد استفاده قرار می‌دهند. اما نکته جالب توجه در اینباره این است که یک سوم از شرکت کنندگان در این نظرسنجی، می‌گویند بعد از کنار گذاشتن اپل واچ، دیگر از هیچ ساعت مچی استفاده نمی‌کنند!

با وجود اینکه شرکت کنندگان در این نظر سنجی، همگی از خرید این گجت پوشیدنی ناراضی بوده‌اند، اما 41 درصد از آن‌ها می‌گویند نسل بعدی این محصول را خریداری خواهند کرد. بر اساس شایعات موجود، نسل بعدی این ساعت یک محصول مستقل است که برای برقراری تماس، به آیفون نیازی نخواهد داشت.


منبع: Phonearena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر