5 سرنخ که نشان می‌دهد کارمند باید کار خود را ترک کند

5 سرنخ که نشان می‌دهد کارمند باید کار خود را ترک کند
ممکن است هر شرکتی در شروع کار خود، اشتباهات زیادی را مرتکب شود. اما بی‌شک یکی از بدترین کارها، نگه داشتن افرادی در تیم است که شخصیت‌های مناسبی برای فضا و تیم کار شما نیستند. با نقدستان همراه باشید تا در شناسایی این نوع از افراد به شما کمک کنیم.
  • جدیدترین بازی ها
امروز Nancy Hua، مدیر مجموعه Apptimize، قصد دارد به شما از عواملی بگوید که می‌تواند عدم مناسب بودن فرد برای یک تیم را نشان بدهد. او درطول سابقه کاری خود، با افراد زیادی سروکار داشته است؛ پس به خوبی می‌داند که چه فردی برای تیم مناسب است و چه فردی باید تیم را ترک کند.

کارمند به اهداف مشخص شده دست پیدا نمی‌کند

هر شرکت باید معیارهای هدف خود را به خوبی مشخص کند تا کارمندان نیز از آن پیروی کنند و به اهداف مشخص شده برسند. اگر افراد به اهداف مشخص شده دست پیدا می‌کنند، بی‌شک با یک مشکل مواجه هستید. شاید بتوان انتظارات کارمندان بخش فروش را با اختصاص دادن سهمی از فروش به آن‌ها براورده کرد، اما این موضوع درباره مهندسان، افراد بخش ارتباط یا حتی مدیران چگونه است؟ در نهایت، این مشکلات هستند که به وجود می‌آیند. بیشتر افراد نیز دلیل انجام نشدن کار را «با یک روایت ساختگی» توضیح می‌دهند. Hua در اینباره می‌گوید:

افراد باید حداقل بخشی از خروجی کار را داشته باشند. حتی ممکن است شما فردی را به خاطر تلاش‌های روزانه زیاد دوست داشته باشید. اما اگر او به اهداف مشخص دست پیدا نمی‌کند، اعمال نکردن تغییر می‌تواند به زیان شما باشد.

فرد از مسیر شغلی خود راضی نیست

هنگامی که بعضی از افراد – به خصوص کارمندان جوان – در شرکت یا مجموعه شما استخدام می‌شوند، دقیقا نمی‌دانند که چه می‌خواهند. شاید آن‌ها پیش از تجربه یک شغل واقعی، ذهنیتی از آن نداشته‌اند. حتی شاید آن‌ها به ترفیع نیاز داشتند؛ ترفیعی که به فرد آماده دیگری اهدا شده است. Hua می‌گوید:

اگر می‌توانید در شرکت راهی برای دست یافتن این افراد به اهدافشان پیدا کنید، حتما این کار را انجام بدهید. اما اگر این کار اس دست شما بر نمی‌آید، بهتر است آن‌ها را با شرکت خود همراه نکنید.افراد با سرعت مناسبی رشد نمی‌کنند


بگذارید خود شرکت Apptimize را مثال بزنیم. از آن‌جایی که این شرکت یک مجموعه با رشد بسیار سریع در زمینه موبایل است، کارمندان آن باید فعالیت بسیار زیادی داشته باشند. Hua توضیح می‌دهد:

هر چند هفته یک‌بار، ما با مشکلات جدیدی مواجه می‌شویم. اما تا به خودمان می‌آییم و در آن موضوع ایجاد شده به مهارت می‌رسیم، دیگر آن مشکل اولویت ما نیست. حتی بعضی مواقع در موضوعی مهارت پیدا می‌کنیم و بسیار عملکرد راضی کننده‌ای داریم؛ اما باید به سرعت به سراغ چیزهای جدیدی برویم. اگر رشد نمی‌کنید، پس بدانید که رها شده‌اید.

وقتی مالکیتی وجود ندارد

کارمندان موجود در یک شرکت، معمولا با توجه به نقش یاجایگاهی که در آن مجموعه دارند، وظایف مختلفی نیز خواهند داشت. برای مثال افرادی که به تازگی از دانشگاه خارجی می‌شوند، علاقه زیادی به یادگرفتن موضوعات جدید دارند. اگر روی آن‌ها سرمایه گذاری کنید و همه چیز را به آن‌ها یاد بدهید، می‌توانید از آن‌ها انتظار یادگیری بالا، کار سخت، گوش کردن به حرف شما و البته پیشرفت را داشته باشید. Hua می‌گوید:

ما اگر این افراد به اندازه کافی کار نمی‌کنند و شنوای بازخوردهای شما نیستند، دیگر آن‌ها مالک این رابطه دو طرفه نخواهند بود.فرد برای دیگر اعضای تیم شخصیتی الهام‌بخش ندارد


معمولا وقتی همه چیز خوب است، مردم با شما همراه می‌شوند. اما وقتی تاریخ عرضه یا یک معامله را از دست می‌دهید و حتی ممکن است با ضرب الاجلی مواجه شوید، آن‌وقت اوضاع چگونه است؟ Hua توضیح می‌دهد:

وقتی چنین موضوعاتی پیش می‌آیند، تنها چیزی که می‌تواند تیم شما را کنار یکدیگر نگه دارد، افرادی هستند که همدیگر را دوست دارند و از یکدیگر حمایت می‌کنند. شما به افرادی هماهنگ و هم‌دل نیاز دارید؛ در غیر این صورت تیم شما در صورت مواجه شدن با این‌گونه از مشکلات، به سرعت تجزیه می‌شود.
منبع: Inc
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر