5 مورد واجب برای کسانی که می خواهند پیش از 30 سالگی ثروتمند شوند

5 مورد واجب برای کسانی که می خواهند پیش از 30 سالگی ثروتمند شوند
عموم مردم تصور می کنند که دهه ی بیست سالگی وقت بی پولیست. اما این حرف لزوماً صحت ندارد. واقعیت امر این است که راه هایی برای کسب درآمد قابل توجه توسط جوانان وجود دارند. اگر این امر از رویاهای شما هست، حتماً پنج مورد مهمی که در ادامه به آن اشاره خواهد شد را به خاطر بسپارید شاید بیشتر از آن چه فکر می کردید به موفقیت مالی برسید
  • جدیدترین بازی ها
عموم مردم تصور می کنند که دهه ی بیست سالگی وقت بی پولیست. اما این حرف لزوماً صحت ندارد. واقعیت امر این است که راه هایی برای کسب درآمد قابل توجه توسط جوانان وجود دارد. اگر این اتفاق از رویاهای شما هست، حتماً پنج مورد مهمی که در ادامه به آن اشاره خواهد شد را به خاطر بسپارید شاید بیشتر از آن چه فکر می کنید به موفقیت مالی برسید:1.    شغل های سنتی را فراموش کنید
انتخاب وکالت دادگستری، یا پزشکی، راه مناسبی برای پول دار شدن در دهه ی بیست سالگی نیست. حرفه های مذکور، نیازمند سال های طولانی تحصیل و پژوهش است که خود بسیار هزینه بر خواهند بود. احتمالاً تا یک دهه ی بعد عمر خود را نیز باید صرف پرداخت قسط و بدهی های دانشگاه کنید. علاوه بر این، شغل هایی از این قسم، به سقفی از درآمد سالانه محدود هستند که اگر با اقبال رو به رو نشوید شاید هرگز به ثروت مد نظر خود نرسید.
به تجارت های نوین و مدرن توجه مضاعف نشان دهید، حرفه هایی از قبیل بازاریابی اینترنتی. در جامعه ی امروز که رسانه محور جهان می باشد، مهارت هایی مثل بازاریابی اینترنتی سقفی از درآمد نداشته و به تعلیم و تحصیل زیادی نیز احتیاج ندارند.

2.    تمرکز خود را تنها معطوف به اعداد نکنید
اشتباه رایج در بین تولید کنندگان و پخش کنندگان، تمرکز 100 % روی شمردن دریافتی و اعمال توان حداکثری برای کسب پول بیشتر، آن هم با هر ابزاری که می تواند می باشد. در عوض اگر همین توان و تمرکز را صرف ساخت موسسه، شرکت یا تولیدی ایده آل خود می نمودند؛ اول از همه، از نقطه نظر کلی به یک مجموعه ی موفق نزدیک تر خواهند شد. به علاوه، دیگر پیامد یک مجموعه ی کارا و با کفایت این است که با در معرض عموم قرار گرفتن خدمات و محصولات با کیفیت، ظرفیت رسیدن به شهرت و همچنین ثروت رویایتان به شما نزدیک تر خواهد شد.
فقط و فقط به ارائه ی «بهترین» خدمات و محصولات تمرکز کنید.

3.    دانش قدرت است
تا می توانید بخوانید و یاد بگیرید. هر چقدر هم که با ایده ها و دستاورد های خود احساس اولین بودن بکنید، مطمئن باشید که خیلی زود درگیر شکلی از رقابت خواهید شد. با کسب دانش و در نتیجه بدست آوردن نگاه مبتنی بر دانش روز، تسلط مطلق نزد شما خواهد بود.
کسی از شما انتظار حل مسائل معادلات دیفرانسیل یا تحلیل رمان های تولستوی را ندارد، تنها یک اختصاص زمان محدود برای افزایش آگاهی وکسب اطلاعات مفید.

4.     آمادگی برای پذیرفتن منفعت طلبی و گذشتن از صرف خواستنی ها
دوران اوایل جوانی، مقطع ولخرجی در کنار دوستان است، کنترل جدی هزینه ها قدم مهم و ابتدایی برنامه شماست. پس در راه ثروت خیلی از خواسته ها و فعالیت ها  بعد از شغل و حرفه قرار خواهند گرفت.
همه ی کسانی که در دو راهی وقت گذاشتن برای آشنایان و تفریح و یا کار قرار می گیرند، تقریباً غیر ممکن است که به وضعیت ایده آلی که مدنظر دارند برسند. در فرایند «بهترین» شدن، قربانی کردن افعال زیادی لازم است و می توان گفت که بدون تردید اجتناب ناپذیر خواهد بود.

5.    حداکثر توجه خود را به اشتیاقی که به حرفه ی خود دارید، معطوف سازید و مشکلات حل خواهند شد
تا حد امکان به قسمت هایی از کار که به آن علاقه مند هستید تمرکز کنید، وقتی به لذت نهفته در کار خود تمرکز کنید؛ به مرور زمان کارکردن به لذت بردن تبدیل خواهد شد.
فقدان مهارت فنی نمی تواند مانع شما باشد، اگر جهت کسب ثروت، به دنبال علاقه ی خود رفته اید؛ از پتانسیل شور و اشتیاق شگفت زده خواهید شد. مهارت فنی کسب شدنی خواهد، اما عشق و علاقه تنها در فرصت های نادر اتفاق می افتد!

منبع: Entrepreneur
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (1 عدد)

ثبت پاسخ مهمان یکشنبه 13 دی 1394
راهنمایی جالب و مفید بود

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر