Acon On Call Plus G113-111 Blood Sugar Monitor With On Call Plus G113-115تست قندخون ایکان On Call Plus G113-111به همراه نوار تست On Call Plus G113-115

  • Acon On Call Plus G113-111 Blood Sugar Monitor With On Call Plus G113-115 - تست قندخون ایکان  On Call Plus G113-111به همراه نوار تست On Call Plus G113-115
  • برند: ايکان - Acon
  • مدل:

    G113-111

  • رنگ : سورمه ای
مشخصات:مناسب کاربری خانگی - پاسخگویی به تست در 10 ثانیه - حداقل خون مورد نیاز 1 میکرو لیتر - قابلیت ذخیره نتایج در حافظه داخلی - قابلیت نمایش میانگین نتایج - قابلیت خاموشی خودکار - قابلیت خون گیری از سایر نقاط بدن - قابلیت اتصال به کامپیوتر - دارای نمایشگر تاریخ و ساعت - قابل استفاده با باتری - دارای نمایشگر تعویض باتری - مشخصات نوار : - دارای بسته بندی مجزا برای مقاومت در برابر رطوبت برای اطمینان در دقت و صحت تست - کد گذاری اتوماتیک با ریز تراشه (بدون نیاز به وارد کردن کد بسته نوار به صورت دستی)
بیماران دیابتی برای کنترل هرچه بیشتر میزان قند خون خود می‌بایست به فعالیت‌های روزانه و برنامه‌ی غذایی خود توجه بیشتری داشته باشند.
انجام این کنترل تنها از طریق دستگاه های تست و تحت نظارت پزشک معالج صورت می‌گیرد. هرچند عده ای خرید این دستگاه را صرفاً برای مصرف خانگی میدانند اما ثبت نتایج این تست‌ها می‌تواند توسط پزشک کنترل شده و روند و نوسانات را چک کند علاوه بر این دفعات گرفتن تست نیز می‌بایست از طریق پزشک تعیین شود.
On Call Plus دستگاهی دقیق ساخت شرکت امریکایی ایکان است. از محسنات این مدل می‌توان به امکان گرفتن خون از کف دست و ساعد علاوه بر نوک انگشتان اشاره کرد. خاموش شدن خودکار دستگاه 2 دقیقه بعد از آخرین اندازه گیری نیز به افزایش طول عمر باتری دستگاه کمک می‌کند.
On Call Plus قادر به نگهداری 300 تست در حافظه‌ی خود بوده و با اتصال به کامپیوتر می‌تواند نتایج را به این شکل نیز منتقل کرده و نگهداری کند. در این نمونه تمامی نوارهای تست به صورت جداگانه بسته بندی می‌شود. از مزایای این نوع بسته بندی جلوگیری از رسیدن رطوبت و اکسیژن به نوار برای اطمینان از پایداری و اندازه گیری دقیق است همچنین میزان ماندگاری نوار را پس از باز شدن از 3 الی 4 ماه به 2 سال افزایش می‌دهد.