Android Things پلتفرم رسمی اینترنت اشیای گوگل شد

Android Things پلتفرم رسمی اینترنت اشیای گوگل شد
گوگل عنوان جدید Android Things را برای پلتفرم اینترنت اشیای خود درنظر گرفته و البته به‌روزرسانی‌های ویژه‌ای را هم برای آن عرضه کرده است.
  • جدیدترین بازی ها
به گزارش Phonearena، اینترنت اشیا همچنان به عنوان تکنولوژی روز برای بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها مطرح است. در حال حاضر مایکروسافت در تلاش است تا ویندوز 10 و کورتانا را در دستگاه‌ها و تجهیزات توسعه‌یافته برپایه اینترنت اشیا ادغام کند و در این میان گوگل هم از پلتفرم جدید اینترنت اشیای خود رونمایی کرده است. این در حالی است که تا پیش از این، Brillo به عنوان پلتفرم اینترنت اشیای گوگل شناخته می‌شد. گوگل با تغییر برند این پلتفرم به Android Things، نامی را انتخاب کرده که به خاطر سپردن آن راحت‌تر است. Brillo برپایه سیستم‌عامل اندروید توسعه یافته اما حالا گوگل با به‌روزرسانی این پلتفرم، فرصتی را برای توسعه‌دهندگان فراهم کرده تا بتوانند از همان ابزارهایی که برای توسعه اپلیکیشن‌های اندرویدی در اختیار آن‌ها قرار گرفته، استفاده کنند. در حال حاضر گوگل نسخه پیش‌نمایش توسعه‌دهندگان Android Things را ارائه کرده است.
در طرف دیگر، به‌روزرسانی به Weave که گوگل از آن به عنوان ابزاری ویژه برای تعامل هرچه بهتر دستگاه‌ها در اکوسیستم اینترنت اشیا یادکرده نیز در دستورکار قرار گرفته است. با این تفاسیر، اتصال دستگاه‌های اینترنت اشیا به سرویس‌هایی نظیر Google Assistant یا همان دستیار هوشمند گوگل ساده‌تر خواهد شد.

منبع: Phonearena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر