Babyliss 6670SDE Hair Dryerسشوار بابیلیس 6670SDE

  • Babyliss 6670SDE Hair Dryer - سشوار بابیلیس 6670SDE
  • برند: بابيليس - Babyliss
  • مدل:

    6670SDE

  • رنگ : نقره ای
  • گارانتی های موجود در بازار :
    گارانتی 18 ماه بابیلیس
مشخصات فنی:- توان: 2200 وات - نوع موتور: AC
خصوصیات:- نوع مصرف: حرفه ای - دارای فناوری تولید یون - دارای المنتی از جنس: سرامیک - سرعت پرتاب باد: 170 کیلومتر بر ساعت - امکان تولید باد سرد - دارای فیلتر هوای قابل تعویض - ولتاژ: 220-240 ولت - دارای حلقه آویختن - طول سیم: 2.7 متر - قابلیت تنظیم سرعت و دما در 8 حالت مختلف - ساخت ایتالیا
اقلام همراه:- دارای متمرکز کننده - تعداد متمرکز کننده: 3 عدد - ابعاد متمرکز کننده ها: 75 × 4، 75 × 6 و 90 × 6 میلی متر
مو جزء جدایی ناپذیری از زیبایی محسوب می‌شود و زیبایی و حالت خوب مو با جلوه‌ی بهتر صورت در ارتباط است. اگر همواره شیفته‌ی موهای حالت‌دار و خوش‌فرم هستید اما آن‌قدر درگیر روزمرگی شده‌اید که نمی‌توانید مرتبا برای حالت دادن و فرم‌دهی موهای‌تان به آرایشگاه‌ها مراجعه کنید، راه حل انتخاب یک سشوار برای استفاده در منزل است. اما برای این انتخاب باید به نکات خاصی توجه نمود.
سشوار 6670SDE دارای فناوری تولید یون، باد سرد و امکانات دیگر است. یکی از ویژگی‌های این محصول، وجود موتور AC است. سشوارها دارای دو نوع موتور مختلف به نام‌های AC و DC هستند. موتور AC که در این سشوار به کار گرفته شده است، به دلیل اینکه می‌تواند به صورت مکرر و ممتد روشن بماند مناسب مصارف حرفه‌ای از جمله آرایشگاه‌ها است و همچنین می‌تواند انتخابی مناسب برای خانم‌هایی باشد که موهایی بلند دارند و سشوار کشیدن موهایشان زمان زیادی طول می‌کشد. قابلیت دیگری که در این سشوار وجود دارد تولید باد سرد است که این ویژگی به حفظ حالت مو کمک کرده و همچنین به لطافت و درخشندگی موها می‌افزاید. بنابراین خانم‌هایی که این ویژگی‌ها برایشان مهم است می‌توانند از این نوع سشوار استفاده کنند. سرعت خروجی باد 170کیلومتر بر ساعت، قابلیت دیگری است که برسرعت خشک شدن موها می‌افزاید. همچنین طول2.7 متری سیم استفاده از آن را آسان می‌نماید. یکی از تفاوت‌های این سشوار با دیگر سشوارها در اقلام همراه است. برای 6670SDE، 3 سری متمرکز کننده در اندازه‌های متفاوت در نظر گرفته شده است که از هر کدام از آن‌ها می‌توان برای صاف و خشک‌کردن مو در حجم‌های مختلف استفاده کرد.
در یک نگاه کلی، 6670SDE ابزاری قوی برای مصارف حرفه‌ای است.