Babyliss AS120E Air Brushسشوار بابیلیس AS120E

  • Babyliss AS120E Air Brush - سشوار بابیلیس AS120E
  • برند: بابيليس - Babyliss
  • مدل:

    Babyliss AS120E

  • رنگ : بنفش
  • گارانتی های موجود در بازار :
    گارانتی 12 ماه شرکت بابیلیس
مشخصات فنی:- توان: 1200 وات - نوع موتور: DC
خصوصیات:- نوع مصرف: خانگی - دارای فناوری تولید یون - امکان تولید باد سرد - طول سیم: 1.8 متر - دارای سَری صاف کننده ارگونومیک (دندانه های سرامیکی) - برس گرمایی سرامیک 38 میلی متری - برس مویی 20 میلی متری - برس فر دهنده 25 میلی متری
اقلام همراه:- کیف نگهداری
زیبایی یکی از خصوصیاتی است که دغدغه‌ی اکثر افراد جامعه است. زیبایی ابعاد مختلفی دارد، از فرم چهره و طراوت پوست گرفته تا سبک لباس پوشیدن. یکی از این موارد که کمک زیادی به ایجاد احساسات خوشایند در ما می‌کند، داشتن موهای زیباست، اما زیبایی مو به راحتی امکان پذیر نیست مگر اینکه از ابزارهایی برای این منظور کمک بگیریم. یکی از وسایلی که برای زیباتر کردن مو از آن استفاده می‌کنیم، سشوار است که این کار را برای ما راحت‌تر می‌کند. خشک و صاف کردن، حالت دادن، براق کردن و حتی تقویت و مراقبت از موها با استفاده از این وسیله امکان پذیر می‌شود.
برخی افراد در کنار صاف کردن مو نیازمند ابزاری برای حالت‌دار یا فرکردن مو هستند. AS120E ابزاری با این قابلیت‌ها است. 4 سری استفاده شده در این سشوار برای همین منظور است. سری صاف کننده که برای صاف کردن مو استفاده می‌شود. برس گرمایی برای حالت‌دار کردن و 2 سری پیچی برای فر کردن موها به کار می‌رود. این محصول از فناوری تولید یون بهره می‌گیرد که به‌این وسیله با تولید میلیون‌ها یون منفی و شکسته شدن سریع‌تر مولکول‌های آب، موها با سرعت بیشتری خشک می‌شوند همچنین جذب این یون‌ها توسط تارهای مو باعث نرمی و لطافت آن‌ها می‌شود. محافظت از چربی داخل تارهای مو از دیگر ویژگی‌های فناوری تولید یون است که در نتیجه‌ی آن آسیب به موها در حین سشوار کردن موها کاهش می‌یابد. از دیگر ویژگی‌های این سشوار می‌توان به تولید باد سرد اشاره کرد. قابلیتی که باعث می‌شود حالت مو حفظ شده و لطافت و درخشندگی موها نیز افزایش یابد.
بنابراین می‌توان گفت، AS120E سشواری برای مصارف خانگی با کاربردهای متنوع است.