Babyliss AS550 Hair Dryerسشوار چرخشی بابیلیس AS550

  • Babyliss AS550 Hair Dryer - سشوار چرخشی بابیلیس AS550
  • برند: بابيليس - Babyliss
  • مدل:

    AS550

  • رنگ : بنفش
  • گارانتی های موجود در بازار :
    گارانتی 12 ماه شرکت بابیلیس
مشخصات فنی:- توان: 800 وات - نوع موتور: DC
خصوصیات:- نوع مصرف: خانگی - دارای فناوری تولید یون - امکان تولید باد سرد - ولتاژ: 220-240 ولت - دارای 2 درجه تنظیم سرعت و دما - دارای 2 سَری 35 میلی متری و 50 میلی متری - یک سَری از جنس سرامیک و یک سَری از جنس پلاستیک
زیبایی یکی از خصوصیاتی است که دغدغه‌ی اکثر افراد جامعه است. زیبایی ابعاد مختلفی دارد، از فرم چهره و طراوت پوست گرفته تا سبک لباس پوشیدن. یکی از این موارد که کمک زیادی به ایجاد احساسات خوشایند در ما می‌کند، داشتن موهای زیباست، اما زیبایی مو به راحتی امکان پذیر نیست مگر اینکه از ابزارهایی برای این منظور کمک بگیریم. یکی از وسایلی که برای زیباتر کردن مو از آن استفاده می‌کنیم، سشوار است که این کار را برای ما راحت‌تر می‌کند. خشک و صاف کردن، حالت دادن، براق کردن و حتی تقویت و مراقبت از موها با استفاده از این وسیله امکان پذیر می‌شود.
برخی افراد برای آرایش مو تنها به حالت‌دار کردن آن بسنده می‌کنند، بنابراین برای این افراد محصولی مناسب است که تنها این قابلیت را داشته باشد. AS550 با 2 سری متفاوت در 2 اندازه‌ی مختلف به راحتی این کار را برایتان انجام می‌دهد. در سشوارهای مختلف از دو نوع موتور به نام‌های AC و DC استفاده می‌شود. سشوار AS550 بابلیس نمونه ای دیگر از سشوارهای مجهز به موتور DC این کمپانی‌ است. این نوع موتور دارای اندازه‌ی کوچک، سرعت و قدرت خروجی هوای کم بوده و در مقایسه با موتور AC مدت زمان کمتری می‌تواند به‌صورت ممتد روشن بماند. سبک‌تر و کم صدا‌تر بودن در مقایسه با موتورهای AC، به عنوان ویژگی‌های مثبت موتور DC در نظر گرفته می‌شود. از دیگر ویژگی‌های این سشوار می‌توان به تولید باد سرد اشاره کرد، قابلیتی که باعث می‌شود حالت مو حفظ شده و لطافت و درخشندگی موها نیز افزایش یابد.
بنابراین اگر به دنبال سشواری با قابلیت حالت‌دار کردن موها هستید، AS550 انتخاب مناسبی است.