Babyliss BAB889E Hair Dryerسشوار پایه دار بابیلیس BAB889E

  • Babyliss BAB889E Hair Dryer - سشوار پایه دار بابیلیس BAB889E
  • برند: بابيليس - Babyliss
  • مدل:

    BAB889E

  • رنگ : سفید، بی رنگ
  • گارانتی های موجود در بازار :
    گارانتی 12 ماه شرکت بابیلیس
مشخصات فنی:- توان: 1200 وات - نوع موتور: DC
خصوصیات:- نوع مصرف: حرفه ای - دارای المنتی از جنس: سرامیک - امکان تولید باد سرد - ولتاژ: 220-240 ولت - وزن: 5000 گرم - دارای 3 درجه تنظیم حرارت و 3 درجه تنظیم سرعت
موهایی صاف یا حالت‌دار کدامیک را بیشتر می‌پسندید؟ با چه مدل مو زیباتر دیده می‌شوید و احساس بهتری نسبت به ظاهر خود دارید؟ همه‌ی این‌ها بستگی به سلیقه‌ی شما دارد اما برای این منظور نیازمند ابزاری هستید که این کار را برای شما آسان‌تر کند. سشوار وسیله‌ایست که به کمک آن به راحتی می‌توانید موهایتان را به فرم دلخواه درآورده و از دیدن خود در آینه با موهایی خوش‌حالت لذت ببرید.
از سشوارها با قابلیت‌های مختلف می‌توان برای کاربردهای متنوعی استفاده کرد. اما برخی از انواع سشوارها تنها برای مصارف حرفه‌ای طراحی شده است. BAB889E ابزاری است که بسیاری از آرایشگران برای آرایش مو از آن استفاده می‌کنند. در سشوارهای مختلف از دو نوع موتور به نام‌های AC و DC استفاده می‌شود. موتور استفاده شده در این دستگاه از نوع DC با توان 1200 وات است. این موتور در مقایسه با موتور AC دارای سرعت و قدرت خروجی هوای کم است. همچنین این سشوار دارای یک پایه‌ی بلند و یک کلاهک بزرگ که قرار گرفتن سر در زیر سشوار را بسیار آسان می‌نماید. هر دو این ویژگی‌ها باعث می‌شود که از این سشوار با نشستن زیر آن بدون آنکه موها بسوزد به طور ممتد و طولانی، استفاده کرد. قابلیت دیگری که در این سشوار وجود دارد تولید باد سرد است، که به حفظ حالت مو کمک کرده و همچنین به لطافت و درخشندگی موها می‌افزاید. بنابراین خانم‌هایی که این ویژگی‌ها برایشان مهم است می‌توانند از این نوع سشوار استفاده کنند.
در پایان می‌توان گفت، پایه بلند، کلاهک بزرگ، توان و نوع DC موتور این سشوار را برای مصارف حرفه‌ای از جمله آرایشگاه‌ها بسیار مناسب ساخته است.