Babyliss BAB890E Hair Dryerسشوار پایه دار بابیلیس BAB890E

  • Babyliss BAB890E Hair Dryer - سشوار پایه دار بابیلیس BAB890E
  • برند: بابيليس - Babyliss
  • مدل:

    BAB890E

  • رنگ : نوک مدادی
  • گارانتی های موجود در بازار :
    گارانتی 12 ماه شرکت بابیلیس
مشخصات فنی:- توان: 1200 وات - نوع موتور: DC
خصوصیات:- نوع مصرف: حرفه ای - دارای فناوری تولید یون - دارای المنتی از جنس: سرامیک - امکان تولید باد سرد - دارای فیلتر هوای قابل تعویض - ولتاژ: 220-240 ولت - دارای طول پایه ی 100-130 سانتی متر
صبح یک روز تعطیل، یک قرار برای مهمانی و در کنار آن دغدغه‌هایی برای آماده شدن. از انتخاب رنگ و فرم لباس و کفش‌ها گرفته تا مدل و رنگ آرایش و فرم موها همگی تاثیر به سزایی در زیبا دیده شدن‌مان در مهمانی دارند. اما از بین تمامی این‌ها آرایش مو به راحتی می‌تواند زیبایی را دو چندان کند. اگر دارای موهای کم‌پشت هستید با سشوار به آن‌ها حجم دهید و اگر ازموهای مجعد خود خسته شده‌اید به راحتی آن‌ها را صاف کرده به مهمانی بروید و از حضور در یک محفل با موهایی زیبا لذت ببرید.
از سشوارها با قابلیت‌های مختلف می‌توان برای کاربردهای متنوعی استفاده کرد. اما برخی از انواع سشوارها تنها برای مصارف حرفه‌ای طراحی شده اند. BAB890E ابزاری است که بسیاری از آرایشگران برای آرایش مو از آن استفاده می‌کنند. در سشوارهای مختلف از دو نوع موتور به نام‌های AC و DC استفاده می‌شود. موتور استفاده شده در این دستگاه از نوع DC با توان 1200 وات است. این موتور در مقایسه با موتور AC دارای سرعت و قدرت خروجی هوای کم است. همچنین این سشوار دارای یک پایه‌ی بلند و یک کلاهک بزرگ که قرار گرفتن سر در زیر سشوار را بسیار آسان می‌نماید. هر دو این ویژگی‌ها باعث می‌شود که از این سشوار با نشستن زیر آن بدون آنکه موها بسوزد به طور ممتد و طولانی، استفاده کرد. قابلیت دیگری که در این محصول وجود دارد تولید باد سرد است، که به حفظ حالت مو کمک کرده و همچنین به لطافت و درخشندگی موها می‌افزاید. بنابراین خانم‌هایی که این ویژگی‌ها برایشان مهم است می‌توانند از این نوع سشوار استفاده کنند.
در پایان می‌توان گفت، پایه بلند، کلاهک بزرگ، توان و نوع DC موتور این سشوار را برای مصارف حرفه‌ای از جمله آرایشگاه‌ها بسیار مناسب ساخته است.