Babyliss E703E Trimmerماشین اصلاح سر و صورت بابیلیس E703E

  • Babyliss E703E Trimmer - ماشین اصلاح سر و صورت بابیلیس E703E
  • برند: بابيليس - Babyliss
  • مدل:

    Babyliss E703E

  • رنگ : سفید
  • گارانتی های موجود در بازار :
    گارانتی 12 ماه شرکت بابیلیس
مشخصات:تکنولوژی اصلاح: برش مستقیم - جنس تیغه: استیل ضد زنگ - اندازه اصلاح: 18 - 3 میلی‌متر - دارای تیغه های خود تیز شونده - دارای سَر قابل شستشو - مدت استفاده پس از شارژ: 30 دقیقه - منبع تغذیه: باتری قابل شارژ(بی سیم) - سایر ویژگی‌ها: - سیستم قابل تنظیم هوشمند - قابل تنظیم با چرخ دنده توکار با دقت تقریبی 1/5 میلی متر - تیغه های تیز شده با فرآیند الکتروشیمیایی 3D
ماشین اصلاح سر و صورت بابیلیس E703E با طراحی زیبا و بدنه خوش فرم به‌راحتی در دست جا می‌گیرد و امکان اصلاحی بی‌دردسر را فراهم می‌کند. همچنین تیغه‌های بکار رفته شده در این دستگاه نه تنها از جنس استیل است بلکه به تکنولوژی پیشرفته CMS هم مجهز می‌باشد که با وجود چنین تکنولوژی بدون اینکه ذره‌ای آسیب به پوست برسد خیلی سریع‌تر از آنچه تصور دارید اصلاح خواهید کرد.
همراه این دستگاه 4 شانه پلاستیکی ارایه می‌شود که دو تا از این شانه‌ها در اندازه‌های 18-3 و 36-21 میلی‌متری و جهت کوتاه کردن مو افراد قابل استفاده می‌باشند و دو شانه دیگر در اندازه 2-0/5 و 5-3/5 میلی‌متر و جهت کوتاه کردن و اصلاح صورت بکار گرفته می‌شوند.
این دستگاه هم از طریق اتصال به برق شهری و هم از طریق شارژ کردن قابل استفاده است. این دستگاه را می‌توان به مدت 1 ساعت شارژ کرده و به مدت نیم ساعت بدون سیم به طور مداوم استفاده نمود.