Babyliss E830XE 8 Functions Multi Groomماشین اصلاح 8 کاره بابیلیس E830XE

  • Babyliss E830XE 8 Functions Multi Groom - ماشین اصلاح 8 کاره بابیلیس E830XE
  • برند: بابيليس - Babyliss
  • مدل:

    E830XE

  • رنگ : مشکی
  • گارانتی های موجود در بازار :
    گارانتی 12 ماه شرکت بابیلیس
مشخصات:تکنولوژی اصلاح: برش مستقیم - جنس تیغه: استیل ضد زنگ - دارای خط زن - قابلیت استفاده به صورت خشک و مرطوب - دارای قابلیت شستشو - دارای سَر قابل شستشو - دارای طراحی ارگونومیک - منبع تغذیه: باتری قابل شارژ(بی سیم) - سایر ویژگی‌ها: - دارای تیغه های متحرک از جنس CMS - قابلیت کوتاهی مو در اندازه های (2 تا 14 میلی متر) و (3 تا 15 میلی متر) - قابلیت 6 تنظیم از 0.5 تا 3 میلی متر
ماشین اصلاح سر و صورت بابیلیس E830XE با طراحی بسیار سبک قابلیت‌ها و کاربردهای بسیاری زیادی دارد. این دستگاه علاوه بر اصلاح مو قابلیت اصلاح گوش و بینی را دارد که هرکدام دارای تیغه‌های مخصوصی است که به‌راحتی بر روی دستگاه نصب و قابل استفاده می‌باشد.
این دستگاه ضد آب است و می‌توان در محیط‌های مرطوب مانند حمام حتی زیر دوش به‌راحتی از آن استفاده کرد. همچنین دارای عملکرد و لرزش فوق‌العاده کمی است که این ویژگی امکان استفاده از دستگاه را برای مصرف کننده بسیار آسان‌تر می‌سازد.
E830XE دارای تیغه اصلی سه بعدی می‌باشد که 3 شانه جهت اصلاح به آسانی بر روی این دستگاه نصب و تنظیم می‌شود. شانه اصلاح مو این دستگاه قابلیت کوتاه کردن مو از 3 تا 15 میلی‌متر و شانه اصلاح صورت قابلیت زدن 2 تا 14 میلی‌متر را دارد که با وجود روزنه نسبتاً ریزی که در کنار شانه‌ها تعبیه شده در هنگام حرکت دادن شانه روی دستگاه به‌راحتی می‌توان اندازه آن‌ها را مشاهده کرد.
این دستگاه پس از هربار شارژ کامل به مدت 30 دقیقه به طور مداوم قابل استفاده است.