Babyliss E836XE Multi Groomماشین اصلاح سر و صورت بابیلیس E836XE

  • Babyliss E836XE Multi Groom - ماشین اصلاح سر و صورت بابیلیس E836XE
  • برند: بابيليس - Babyliss
  • مدل:

    Babyliss E836XE

  • رنگ : آبی
  • گارانتی های موجود در بازار :
    گارانتی 18 ماه بابیلیس
مشخصات:تکنولوژی اصلاح: برش مستقیم - جنس تیغه: استیل ضد زنگ - دارای تیغه های خود تیز شونده - قابلیت استفاده به صورت خشک و مرطوب - دارای قابلیت شستشو - منبع تغذیه: برق خانگی(با سیم) ، باتری قابل شارژ(بی سیم) - دارای استند شارژ - سایر ویژگی‌ها: - اصلاح گر دقیق مخصوص گوش و بینی - یک راهنمای اصلاح دقیق، 6 تنظیم (از 0/5 تا 3 تنظیم) - دو راهنمای اصلاح (2 تا 14 میلی متری و 3 تا 15 میلی متری) برای مو و ریش - سری اصلاح 18 میلی متری برای صورت - تیغه های متحرک از جنس CMS (کروم، مولیبدنوم، فولاد ضد زنگ) - چراغ نشانگر روشن بودن دستگاه
ماشین اصلاح سر و صورت بابیلیس E836XE با طراحی بسیار سبک و کم حجم دارای قابلیت‌ها و کاربردهای بسیاری زیادی می‌باشد. این دستگاه علاوه بر اصلاح مو قابلیت اصلاح گوش و بینی را دارد که هرکدام دارای تیغه‌های مخصوصی است که به‌راحتی بر روی دستگاه نصب و قابل استفاده می‌باشد.
این دستگاه ضد آب است و می‌توان در محیط‌های مرطوب مانند حمام حتی زیر دوش به‌راحتی از آن استفاده کرد. همچنین دارای عملکرد و لرزش فوق‌العاده کمی است که این ویژگی امکان استفاده از دستگاه را برای مصرف کننده بسیار آسان‌تر می‌سازد.
E836XE دارای تیغه اصلی 32 میلی‌متری سه بعدی می‌باشد که 3 شانه جهت اصلاح مو و 3 شانه جهت اصلاح صورت به آسانی بر روی این دستگاه نصب و تنظیم می‌شود. شانه اصلاح مو این دستگاه قابلیت کوتاه کردن مو از 3 تا 15 میلی‌متر و شانه اصلاح صورت قابلیت زدن 2 تا 14 میلی‌متر را دارد که با وجود روزنه نسبتاً ریزی که در کنار شانه‌ها تعبیه شده در هنگام حرکت دادن شانه روی دستگاه به‌راحتی می‌توان اندازه آن‌ها را مشاهده کرد.
این دستگاه پس از هربار شارژ کامل به مدت 30 دقیقه به طور مداوم قابل استفاده است.