Babyliss G590E Epilatorاپیلاتور بابیلیس G590E

  • Babyliss G590E Epilator - اپیلاتور بابیلیس G590E
  • برند: بابيليس - Babyliss
  • مدل:

    Babyliss G590E

  • رنگ : آبی
  • گارانتی های موجود در بازار :
    گارانتی 12 ماه شرکت بابیلیس
مشخصات:- تکنولوژی اصلاح: اپیلاتور - جنس موچین: استیل ضد زنگ - تعداد موچین: 30 عدد - دارای سر قابل شستشو - دارای ماساژور - منبع تغذیه: برق خانگی(با سیم) - دارای قابلیت تنظیم سرعت - تعداد سری: 2 عدد - سایر توضیحات: - مدل جدید کم حجم: کاربرد راحت - دارای ضمیمه برای قسمت های حساس بدن
اقلام همراه:- منبع شارژ: آداپتور برق - دارای درپوش محافظ - دارای برس تمیز کننده - دارای کیف نگهداری
اپیلاتور بابیلیس G590E با طراحی فشرده و جمع‌وجور دارای قابلیت استفاده راحت و آسان می‌باشد. اپیلاتور بابیلیس با طراحی جدید دارای اندازه‌ی کوچک و خوش دست می‌باشد که به‌راحتی در کف دست جا شده و کار کردن با آن آسان می‌باشد. اپیلاتور بابیلیس با سیستم خاص مجهز به دو سر موکن می‌باشد که با چرخش در دو جهت مخالف موجب کنده شدن مؤثر موی بدن و کارآمدی بی‌نظیر دستگاه می‌گردد.
این نوع چرخش موجب می‌شود که موهای زائد از هر سمتی که روییده باشند، کنده شوند. این اپیلیدی قادر به حذف کوتاه‌ترین موها حتی با اندازه نیم میلی‌متر می‌باشد. این دستگاه مجهز به 30 موچین فلزی است که با سرعت چرخش 2000 دور در دقیقه، می‌توانند در هر ثانیه بیش از 1000 حرکت داشته باشند. اپیلاتور بابیلیس دارای سرعت مختلف می‌باشد که سرعت پایین مناسب برای نقاط حساس بوده و از سرعت بالا می‌توان برای کندن موهای پا استفاده نمود.
این اپیلاتور به دلیل داشتن ماساژور در وسط موکن‌ها، موکنی بدون درد را به همراه دارد.
سری اپیلاتور بابیلیس قابل جدا شدن از آن بوده و می‌توان سری را در زیر شیر آب شستشو کرد. این اپیلیدی با آداپتور و با برق 12 ولت کار می‌کند. با متصل کردن سیم آداپتور به بدنه‌ی اپلیدی به هر مدت دلخواه می‌توان از آن استفاده نمود؛ بدون آن که نیازی به تعویض باتری باشد. اپیلیدی بابیلیس دارای سر پلاستیکی محافظ می‌باشد که در هنگام عدم استفاده می‌توان سر محافظ را بر روی سری قرار داد.