Beurer BG55 Digital Scaleترازوی دیجیتالی بیورر BG55

  • Beurer BG55 Digital Scale - ترازوی دیجیتالی بیورر BG55
  • برند: بيورر - Beurer
  • مدل:

    BG55

  • رنگ : مشکی
  • گارانتی های موجود در بازار :
    گارانتی 2 ساله آرمین درمان
مشخصات فیزیکی:ابعاد: 3.2 × 32 × 35 سانتی متر
مشخصات فنی:- بیشترین وزن قابل تحمل: 150 کیلوگرم - واحد های اندازه گیری: kg - نمایشگر: LCD بسیار بزرگ - منبع تغذیه: باتری لیتیومی - دارای سیستم خاموشی خودکار - قابلیت اندازه گیری شاخص‌های سلامتی - توضیحات انواع محاسبات شاخص ها: - اندازه گیری آب بدن - اندازه گیری چربی - اندازه گیری تراکم استخوانی و درصد ماهیچه - دیگر ویژگی ها: - ترازوی تشخیصی با صفحه بسیار بزرگ و طراحی زیبا - هرم تفسیر چربی بدن - توده استخوان و سوخت و ساز بدن - تفسیر اطلاعات اندازه گیری شده (وزن، چربی بدن، درصد ماهیچه) - روند نمایش اطلاعات - نشانگر بار بیش از ظرفیت ترازو - روشن شدن با تکنولوژی ضربه ای - تبدیل واحد کیلوگرم به پوند و استون - جایگاه حافظه برای 10 کاربر
در این ترازو همه چیز را با یک نگاه می‌توان فهمید همه اطلاعات مورد نیاز هر شخص که امکان دستیابی به این نتایج به طور روزانه و مستمر و به آسانی ممکن نیست. BG55 میزان آب بدن، چربی، درصد ماهیچه و ... را برای 10 کاربر مختلف مشخص و در حافظه‌ی خود به صورت مجزا ذخیره می‌کند. امکانی که در این ترازو وجود دارد و آن را برای کاربرانی که به بدن سازی و سلامت خود اهمیت می‌دهند منحصر به فرد و دوست داشتنی می‌کند امکان نمایش روند اطلاعات و تفسیر آن‌هاست.
این دستگاه دارای صفحه نمایش بسیار بزرگ با ظرفیت 150 کیلوگرم است که به طور ضربه ای روشن شده و به طور خودکار پس از زمانی استفاده نکردن خاموش می‌شود.
طراحی بسیار زیبای این ترازو در کنار صفحه‌ی بزرگ و امکاناتی که در بالا به آن اشاره شد این آزمایشگاه خانگی را تبدیل به گزینه ای ایده آل برای هر فرد تبدیل کرده است.