Beurer GS320 Digital Scaleترازو بیورر GS320

  • Beurer GS320 Digital Scale - ترازو بیورر GS320
  • برند: بيورر - Beurer
  • مدل:

    GS320

  • رنگ : فیروزه ای
  • گارانتی های موجود در بازار :
    گارانتی 2 ساله آرمین درمان
مشخصات فیزیکی:ابعاد: 2.4 × 30 × 35 سانتی متر
مشخصات فنی:- بیشترین وزن قابل تحمل: 180 کیلوگرم - واحد های اندازه گیری: کیلوگرم، پوند، استون - نمایشگر: LCD - منبع تغذیه: باتری قلمی - دارای سیستم خاموشی خودکار - دیگر ویژگی ها: - ترازو شیشه ای ایمن - دارای سطح بزرگ - تکنولوژی روشن شدن ضربه ای - تبدیل واحد کیلوگرم به پوند و استون - قابلیت نمایش دمای محیط
ترازوی GS320 بیورر نمونه ای دیگر از سِری GS این کمپانی یا همان شیشه ای ایمن است. این دستگاه دارای صفحه نمایشی است که علاوه بر وزن فرد قابلیت تنظیم ساعت و درجه حرارت را نیز دارند.
پایین صفحه نمایش دکمه‌ی set تعبیه شده که با 3 ثانیه نگه داشتن آن امکان تنظیم ساعت و پس از آن ثانیه به شما داده خواهد شد. برای تنظیم درجه حرارت نیز باید در نظر داشت که واحد پیش فرض در این مدل سانتی‌گراد است و در صورت نیاز بوسیله‌ی دکمه های بالا و پایین، این واحد قابل تغییر خواهد بود.
از مزایای دیگر این دستگاه می‌توان به وزن کشی تا 180 کیلوگرم اشاره کرد. همچنین وجود سطح بزرگ در این مدل استفاده برای پاهایی با سایز بزرگ را نیز ممکن کرده و دقت وزن کشی را بالاتر برده است ضمن اینکه با وجود این سایز بزرگ سطح، امکان قرار گرفتن پاها در لبه‌ی دستگاه و احتمال لغزش آن کمتر خواهد شد.
تکنولوژی دیگری که در این مدل بیورر می‌توان نام برد روشن شدن سریع حتی با ضربه زدن به روی دستگاه است. پس از وزن کشی ترازو پس از چند ثانیه به طور خودکار خاموش خواهد شد.