Beurer GS380 Digital Scaleترازو بیورر GS380

  • Beurer GS380 Digital Scale - ترازو بیورر GS380
  • برند: بيورر - Beurer
  • مدل:

    GS380

  • رنگ : خاکستری
  • گارانتی های موجود در بازار :
    گارانتی 2 ساله آرمین درمان
مشخصات فیزیکی:ابعاد: 2.5 × 30 × 35 سانتی متر
مشخصات فنی:- بیشترین وزن قابل تحمل: 180 کیلوگرم - واحد های اندازه گیری: کیلوگرم، پوند، استون - نمایشگر: LCD - منبع تغذیه: خورشیدی - دارای سیستم خاموشی خودکار - دیگر ویژگی ها: - ترازو شیشه ای ایمن - دارای سطح بسیار بزرگ - تبدیل واحد کیلوگرم به پوند و استون - تکنولوژی روشن شدن سریع
ترازوی GS380 بیورر همان طور که از نام آن مشخص است جزو سری‌های GS یا همان ترازوهای شیشه ای ایمن است که دارای صفحه نمایش LCD و طراحی‌ای شیک و زیبا دارد.
این ترازو قابلیت وزن کشی تا حداکثر 180 کیلوگرم، با دقت 100 گرم را داشته و در صورت قرار گیری وزنی بیش از ظرفیت آن، از مشاهده‌ی صفحه نمایش متوجه خطا می‌شوید.
نکته‌ی قابل توجه در این ترازو نحوه‌ی عملکرد این دستگاه است که با نور خورشید تغذیه می‌شود. در صورتی که از این ترازو در محیطی نسبتاً تاریک استفاده کنید بر روی دستگاه اخطار را مشاهده خواهید کرد.
برای وزن کشی، به هنگام ایستادن به روی این ترازو به سرعت روشن شده و پس از استفاده و برداشته شدن وزن از روی دستگاه به صورت اتوماتیک خاموش می‌شود. این مدل بیورر قابلیت تبدیل وزن از کیلوگرم به پوند و استون را نیز دارد.
از مزایای دیگر این دستگاه علاوه بر وزن کشی تا 180 کیلوگرم، می‌توان به سطح بزرگ این ترازو اشاره کرد که اجازه می‌دهد پاها کاملاً روی دستگاه قرار گیرد و احتمال لغزش و یا بروز خطا در محاسبه‌ی وزن را کاهش می‌دهد.