Beurer HTE40 Air Dryerسشوار چرخشی بیورر HTE40

  • Beurer HTE40 Air Dryer - سشوار چرخشی بیورر HTE40
  • برند: بيورر - Beurer
  • مدل:

    HTE40

  • رنگ : سفید
مشخصات فنی:- توان: 1200 وات - نوع موتور: DC
خصوصیات:- نوع مصرف: خانگی - دارای المنتی از جنس: سرامیک - امکان تولید باد سرد - ولتاژ: 220-240 ولت - وزن: 400 گرم - دارای حلقه آویختن - طول سیم: 1.8 متر - دارای 2 سَری برای حالت دهی در سایزهای مختلف - قابلیت تنظیم حرارت در 3 درجه مختلف - قابلیت تنظیم هوای خروجی در 2 حالت مختلف
اقلام همراه:2 سَری
زیبایی یکی از خصوصیاتی است که دغدغه‌ی اکثر افراد جامعه است. زیبایی ابعاد مختلفی دارد، از فرم چهره و طراوت پوست گرفته تا سبک لباس پوشیدن. یکی از این موارد که کمک زیادی به ایجاد احساسات خوشایند در ما می‌کند، داشتن موهای زیباست، اما زیبایی مو به راحتی امکان پذیر نیست مگر اینکه از ابزارهایی برای این منظور کمک بگیریم. یکی از وسایلی که برای زیباتر کردن مو از آن استفاده می‌کنیم، سشوار است که این کار را برای ما راحت‌تر می‌کند. خشک و صاف کردن، حالت دادن، براق کردن و حتی تقویت و مراقبت از موها با استفاده از این وسیله امکان پذیر می‌شود.
برخی افراد که دارای موهای صاف هستند تنها از سشوار برای حالت‌‌دادن به موها استفاده می‌کنند. بنابراین به ابزاری نیاز دارند، که خواسته‌ی آنها را برآورده کند. HTE40 ساخت شرکت بیورر محصولی است که برای این دسته از افراد مناسب است. دو سری پیچی در سایزهای مختلف برای این منظور طراحی شده است. در سشوارهای مختلف از دو نوع موتور به نام‌های AC و DC استفاده می‌شود. سشوار HTE40 بیورر نمونه ای دیگر از سشوارهای مجهز به موتور DC این کمپانی‌ است. این نوع موتور دارای اندازه‌ی کوچک، سرعت و قدرت خروجی هوای کم بوده و در مقایسه با موتور AC مدت زمان کمتری می‌تواند به‌صورت ممتد روشن بماند. سبک‌تر و کم صدا‌تر بودن در مقایسه با موتورهای AC، به عنوان ویژگی‌های مثبت موتور DC در نظر گرفته می‌شود. نوع موتور DC، این محصول را برای مصارف خانگی که نیازمند روشن بودن و استفاده مکرر از سشوار نیستند، مناسب می‌سازد. از دیگر ویژگی‌های این سشوار می‌توان به تولید باد سرد اشاره کرد، قابلیتی که باعث می‌شود حالت مو حفظ شده و لطافت و درخشندگی موها نیز افزایش یابد. از دیگر ویژگی‌های مثبت این سشوار می‌توان به وزن کم و حلقه‌ی آویختن اشاره کرد که استفاده از سشوار را آسان می‌نمایند.
به طور کلی می‌توان گفت، HTE40 محصولی تک کاربردی و برای مصارف خانگی است.