Bosch PHD3305 Hair Dryerسشوار بوش PHD3305

  • Bosch PHD3305 Hair Dryer - سشوار بوش PHD3305
  • برند: بوش - Bosch
  • مدل:

    PHD3305

  • رنگ : نقره ای
  • گارانتی های موجود در بازار :
    گارانتی 3 ساله سیهاوی
مشخصات فنی:- توان: 1600 وات - نوع موتور: DC
خصوصیات:- نوع مصرف: خانگی - دارای المنتی از جنس: سرامیک - امکان تولید باد سرد - دارای فیلتر هوای قابل تعویض - ولتاژ: 220-240 ولت - وزن: 500 گرم - دارای حلقه آویختن - طول سیم: 1.5 متر - دارای 2 درجه تنظیم سرعت و دما
اقلام همراه:- دارای متمرکز کننده - تعداد متمرکز کننده: 1 عدد - دارای سری دیسپانسر
صبح یک روز تعطیل، یک قرار برای مهمانی و در کنار آن دغدغه‌هایی برای آماده شدن. از انتخاب رنگ و فرم لباس و کفش‌ها گرفته تا مدل و رنگ آرایش و فرم موها همگی تاثیر به سزایی در زیبا دیده شدن‌مان در مهمانی دارند. اما از بین تمامی این‌ها آرایش مو به راحتی می‌تواند زیبایی را دو چندان کند. اگر دارای موهای کم‌پشت هستید با سشوار به آن‌ها حجم دهید و اگر ازموهای مجعد خود خسته شده‌اید به راحتی آن‌ها را صاف کرده به مهمانی بروید و از حضور در یک محفل با موهایی زیبا لذت ببرید.
اگر می‌خواهید موهایتان را بدون حضور در آرایشگاه صاف کنید یا حجم آن‌ها را افزایش دهید، PHD3305 انتخاب مناسبی است. در سشوارهای مختلف از دو نوع موتور به نام‌های AC و DC استفاده می‌شود. سشوار PHD3305 بوش نمونه ای دیگر از سشوارهای مجهز به موتور DC این کمپانی‌ است. این نوع موتور دارای اندازه‌ی کوچک، سرعت و قدرت خروجی هوای کم بوده و در مقایسه با موتور AC مدت زمان کمتری می‌تواند به‌صورت ممتد روشن بماند. سبک‌تر و کم صدا‌تر بودن در مقایسه با موتورهای AC، به عنوان ویژگی‌های مثبت موتور DC در نظر گرفته می‌شود. نوع موتور DC، این محصول را برای مصارف خانگی و نیمه‌حرفه‌ای که نیازمند روشن بودن و استفاده مکرر از سشوار نیستند، مناسب می‌سازد. با استفاده از سری‌های متمرکز کننده و پخش کننده به راحتی می‌توان موها را صاف کرده یا حجم آن‌ها را افزایش داد. از دیگر ویژگی‌های این سشوار می‌توان به تولید باد سرد اشاره کرد، قابلیتی که باعث می‌شود حالت مو حفظ شده و لطافت و درخشندگی موها نیز افزایش یابد. دو ویژگی‌ که استفاده از سشوار را آسان می‌نماید، وزن پایین و حلقه‌ی آویختن است.
در پایان می‌توان گفت، اگر به دنبال سشواری برای استفاده‌‌ خانگی هستید، PHD3305 برای شما مناسب است.