1 تا 15 از 63 رکورد
تعداد رکورد

اخبار و مطالب کامپیوتر

جستجو عبارت
زیر مجمومهبرچسباوبونتو 17.04 رسما عرضه شد

اوبونتو 17.04 رسما عرضه شد

جدیدترین نسخه سیستم عامل اوبونتو با نسخه 17.04 و کد Zesty Zapus از امروز در دسترس کاربران قرار گرفت.
ترفند کوچک کردن بوک‌مارک‌ها

ترفند کوچک کردن بوک‌مارک‌ها

اگر از جمله افرادی هستید که دوست دارید تا سایت‌های مورد علاقه خود را بوک‌مارک کنید تا در نوار بوک‌مارک‌های مرورگر در بالای صفحه ببینید و استفاده ‌کنید اما از طرف دیگر فضای کوچک بالای صفحه گنجایش آن را ندارد تا همه بوک‌مارک‌ها دیده شوند با نقدستان همراه شوید تا روش کوچک کردن آن را به شما آموزش دهیم.
یادی از بازی‌های قدیمی؛ Call of Duty

یادی از بازی‌های قدیمی؛ Call of Duty

D-Day. ساحل نورمندی. چه کسی می‌تواند آن روز را فراموش کند؟ روزی که تاریخ از یاد نخواهد برد و تا دنیا دنیا باشد از آن صحبت خواهد شد. اما هر گیمری که اولین نسخه‌ی «ندای وظیفه» را بازی کرده باشد، می‌تواند عظمت آن روز را درک که نمی‌شود گفت، اما کمی به آن نزدیک شود. دنیای گیم هم تا زمانی که باشد، تا زمانی که نسل‌های بعد و نسل‌های بعدتر – که خدا می‌داند چگونه بازی‌هایی خواهند داشت – به بازی بپردازند از اولین نسخه‌ی فرنچایز «ندای وظیفه» حرف خواهند زد و خواهند گفت.
لیست انتظار؛ فهرست بازی‌هایی که امسال منتشر خواهند شد

لیست انتظار؛ فهرست بازی‌هایی که امسال منتشر خواهند شد

امسال بازی‌های زیادی منتشر خواهند شد، پس همه‌ی گیمرهای پیگیر نیاز به لیستی از بازی‌های امسال دارند که بتوانند بر اساس آن برنامه‌ریزی کنند. این لیست حاوی بزرگ‌ترین بازی‌هایی است که در حال ساختند و بعضی‌هایشان دارای تاریخ انتشار معینی هستند و دیگر بازی‌ها نیز بر اساس حدسیات و بیانات استودیوهای سازنده مرتب‌شده‌اند.
1 تا 15 از 63 رکورد
تعداد رکورد